Trwa ładowanie...
d1boo30

POW otwarta w ciągu 24 godzin!

Aktualizacja: Jest już pozwolenie na użytkowanie odcinka S2 od węzła Konotopa do al. Krakowskiej - czyli fragmentu Południowej Obwodnicy Warszawy. Ruszą koło 21.00-22.00!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
POW otwarta w ciągu 24 godzin!
d1boo30

Informację o tym, że fragment POW może być otwart już dziś znaleźliśmy na Twitterze GDDKiA. Południowa Obwodnica Warszawy biegnie od węzła Konotopa, tu łączy się z autostradą A2, do węzła Lubelska, po czym łączyć się będzie z trasą S17 czyli Wschodnią Obwodnicą Warszawy. Chodzi o fragment pomiędzy al. Krakowską a węzłem Konotopa.Jeśli decyzja nadzoru budowlanego będzie pozytywna, być może już od jutra pojedziemy tym fragmentem Połudnowej Obwodnicy Warszawy.

– Szybkie otwieranie dróg jest możliwe tylko na podstawie zapisów o tzw. przejezdności, które zostały wprowadzone do Specustawy drogowej przed Euro 2012. Pierwszy odcinek POW będzie otwierany zapewne na normalnych zasadach, a więc konieczne jest stwierdzenie m.in. czy spełnione są wszelkie wymagania wynikające z decyzji środowiskowej. Realny termin otwarcia tego odcinka drogi to koniec lipca (być może w przyszły weekend) – mówił niedawno Robert Chwiałkowski z SISKOM. Jak się okazało, miał rację

POW miała być gotowa w sierpniu 2012 roku. Jednak lepiej późno niż wcale. Te 6 kilometrów znacznie ułatwi życie kierowców w Warszawie.

d1boo30

Podziel się opinią

Share
d1boo30
d1boo30