Trwa ładowanie...

"Powiśle" wygrało ze strażą miejską!

Władze Śródmieścia nie uchylą koncesji na alkohol klubokawiarni

"Powiśle" wygrało ze strażą miejską!
d3vqyjh
d3vqyjh

Klubokawiarnia "Powiśle" wyszła zwycięsko z boju o odebranie koncesji na alkohol. Władze Śródmieścia nie znalazły przesłanek, by koncesję uchylić. Argumenty straży miejskiej i mieszkańców okazały się zbyt słabe.

Przypomnijmy: straż miejska złożyła wniosek o odebranie koncesji na alkohol jednemu z najpopularniejszych lokali w Warszawie, klubokawiarni "Powiśle". Chodziło o blisko 200 zgłoszeń, pism, próśb i skarg dotyczących zakłócania ładu i porządku publicznego, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych w pobliżu lokalu oraz zaśmiecania przyległego terenu.

Mieszkańcy skarżą się na zakłócanie ciszy. Alkohol spożywany jest w miejscach do tego nie przeznaczonych. Skarg było naprawdę wiele. Nie możemy nie zareagować. Wniosek o cofnięcie koncesji na alkohol został już złożony - mówiła nam lipcu Katarzyna Dobrowolska z biura prasowego straży miejskiej.

W obronie lokalu stanęli celebryci . Najpierw Kuba Wojewódzki napisał w sowim profilu: Ktoś kto bierze zamach na PKP POWIŚLE bierze zamach na polską kulturę! ( zobacz cały wpis ). Powstały też film , w którym wystąpili m.in. Andrzej Chyra, Agnieszka Szulim, Maciej Zakościelny, Michał Piróg i inni.

d3vqyjh

Popularne "Powiśle" wygrało z mieszkańcami okolicy i strażą miejską. Czy słusznie? Jak uważacie?

d3vqyjh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vqyjh