Trwa ładowanie...

Powraca Zimowy Narodowy. "Pół miliona gości w ubiegłym sezonie"

Po raz kolejny odbędzie się także „Warszawski Jarmark Świąteczny”
Share
Powraca Zimowy Narodowy. "Pół miliona gości w ubiegłym sezonie"
d2qucqj

Już po raz trzeci na płycie PGE Narodowego powstanie Zimowe Miasteczko – największe lodowisko w Polsce. Ponad 5 tysięcy m2 lodu, 3 lodowiska, zaskakująca górka lodowa i nowość – tor do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu.

Dla fanów rolek, desek i longboardów organizatorzy przygotowali największy w stolicy kryty skatepark. Również w tym sezonie Zimowy Narodowy będzie gościł najlepszych łyżwiarzy figurowych na świecie, którzy wystąpią w rewii finałowej.

Zimowy Narodowy to wyjątkowo atrakcyjne miejsce w stolicy. Tylko w ubiegłym sezonie z oferty Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości.

d2qucqj

- Również w tym roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością wywołają niezapomniane, pozytywnie emocje. Goście będą mogli skorzystać z aktywności, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, jak również spróbować czegoś nowego, jak choćby gry w eisstocka, austriacką odmianę curlingu. Z myślą o fanach łyżwiarstwa figurowego przygotowujemy niezwykłe widowisko z udziałem najlepszych łyżwiarzy międzynarodowych, które odbędzie się na finał Zimowego Narodowego – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

W ramach Zimowego Narodowego już po raz drugi odbędzie się także „Warszawski Jarmark Świąteczny”. Stanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym już 28 listopada i korzytsać będziemy moglui z niego aż do do 24 grudnia.

Zimowym Narodowym będziemy mogli cieszyć się do końca lutego 2016.

Przeczytajcie też: W piątek otwarcie pierwszego lodowiska. Spis warszawskich ślizgawek

d2qucqj

Podziel się opinią

Share
d2qucqj
d2qucqj