Trwa ładowanie...

Powraca Zimowy Narodowy. Przyjdź na największe lodowisko w Polsce!

5 listopada rusza kolejna odsłona Zimowego Narodowego. Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy i lodowisko. Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego.

Powraca Zimowy Narodowy. Przyjdź na największe lodowisko w Polsce!
d1ovngw
d1ovngw

Od 5 listopada miłośnicy zimowych atrakcji będą mieć powody do zadowolenia. Powraca bowiem największe lodowisko w Polsce - Zimowy Narodowy! Powstaną między innymi: trzy lodowiska oraz górka lodowa do zjeżdżania na pontonach.

Zimowy Narodowy na stałe wpisał się już w zimowy pejzaż stolicy. W tym roku, po raz czwarty, powstanie największe w Polsce „Zimowe Miasteczko”. Nie zabraknie sprawdzonych atrakcji, będą również nowości.

Ponad 5000 m2 lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i hit ubiegłorocznej edycji – tor do curlingu, znajdą się ponownie na Zimowym Narodowym. To nie wszystko, już 5 listopada goście będą mogli poznać i skorzystać z dodatkowych atrakcji, które pozostają niespodzianką.

Zimowy Narodowy to przede wszystkim aktywny wypoczynek dla wszystkich. Bogaty program gwarantuje atrakcyjne spędzanie czasu wolnego, bez względu na wiek. W tym roku na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki „Ice&Fun” Renaty Aleksander. Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach – „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Oprócz tego, przez cztery miesiące, na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki.

d1ovngw

- Cieszymy się, że nasz projekt zyskał uznanie gości. Mamy ogromną satysfakcję, że tak chętnie chcą oni spędzać czas z najbliższym właśnie na Zimowym Narodowym. Dzięki temu to miejsce tętni życiem i zimą jest najgorętszą atrakcją Warszawy! W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad pół miliona gości. W tym roku Zimowy Narodowy potrwa aż do 5 marca, dlatego też liczymy na kolejne rekordy, tym bardziej, że przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i pomysłów na aktywny wypoczynek - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy i lodowisko. Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Zimowy Narodowy rusza 5 listopada i potrwa do 5 marca 2017 roku.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota-Niedziela 9.00-00.00

d1ovngw

Ceny biletów:

Lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Źródło: (zimowynarodowy.pl)

d1ovngw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ovngw