Trwa ładowanie...

Powsin kusi rozrywkami

W maju odbędzie się tam sporo imprez. Zobaczcie pełen program!

Share
Powsin kusi rozrywkami
d48rp6t

Park Kultury w Powsinie zaprasza na imprezy majowe. Wioska indiańska „Kraina Winnetou”, Turniej Tenisa Stołowego, Turniej Szachowy, koncert zespółu „Old Timers” oraz popularna impreza plenerowa - „Powsinada”. Zobaczcie pełen program:

1 maja (środa).Na terenie polany za amfiteatrem powstanie wioska indiańska pn. „Kraina Winnetou”, w której Wódz Szary Wilk, Szaman Błękitny Wiatr oraz Indianka Górski Strumień przybliżą tradycję rdzennych Amerykanów, przeprowadzą wśród uczestników plemienne gry, zabawy i nauczą zdobywać indiańskich sprawności. Indianie zatrzymają się w Parku do końca czerwca.
Więcej informacji : www.wojownicyteczy.pl

3 maja (piątek). Zawody w tenisie stołowym rozpoczną cykl rozgrywanych w Parku turniejów na świeżym powietrzu. Zawody będą miały miejsce na terenie wokół wypożyczalni sprzętu sportowego wg następującego planu:
- młodzież do 16 lat - zapisy: od 10:30 do 10:50, początek zawodów: godz. 11:00,
- dorośli i młodzież powyżej 16 lat - zapisy:od 10:30 do 12:00, początek turnieju: godz. 12:15
Zapisy prowadzone są w dniu zawodów w biurze zawodów przy wypożyczalni, udział w turnieju jest bezpłatny.
Kolejne zawody z cyklu odbędą się : 29.06 i 10.08.

d48rp6t

4 maja (sobota). Szachowe rozgrywki otworzą tradycyjny cykl Turniejów Szachowych w Parku Kultury. Zawody odbędą się w grzybku szachowym. Zapisy przyjmowane będą na miejscu w dniu zawodów od godziny 11:30, początek zawodów – godz. 12:00. Organizator rozgrywek prosi o przyniesienie zegarów.
Kolejne zawody z cyklu odbędą się: 1.06, 6.07, 3.08.

5 maja (niedziela). O godz. 14:00 na scenie amfiteatru wystąpi zespół „Old Timers”, który powstał w 1965r. w Warszawie. Zespół Old Timers jest w polskim jazzie tradycyjnym symbolem i legendą. Trzykrotnie zdobył pierwszą nagrode w konkursie "Złotej Tarki" na imprezie towarzyszącej festiwalowi Jazz Jamboree. Zespół koncertował na wielu festiwalach jazzowych w Europie. Dorobek muzyczny to nagranie kilkunastu płyt, setki koncertów, występów telewizyjnych i radiowych. W 1975 r. zespół otrzymał Złotą Płytę Polskich Nagrań za album "Old Times with Sandy Brown".

12 maja (niedziela). „Powsinada” - impreza plenerowa skierowana do dzieci mająca swoje stałe miejsce na terenie placu zabaw. W godz. 12:00 - 15:00 animatorzy będą zachęcać do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu poprzez różne gry i zabawy.

Dyrekcja Parku w Powsinie zaprasza tez do korzystania z zaplecza sportowego: boiska do piłki nożnej, boiska do siatkówki i siatkówki plażowej, koszykówki badmintona, stołów do tenisa stołowego i wielu innych.

d48rp6t

STRONA internetowa Parku Kultury.

d48rp6t

Podziel się opinią

Share
d48rp6t
d48rp6t