Trwa ładowanie...

Powstaną 23 nowe stacje veturilo!

W których dzielnicach i lokalizacjach? Sprawdźcie!

Powstaną 23 nowe stacje veturilo!
d40ibv4
d40ibv4

Jak poinformował na specjalnym spotkaniu Łukasz Puchalski, pełnomocnik Prezydenta m. st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej, w pięciu stołecznych dzielnicach pojawią się 23 nowe stacje veturilo . Gdzie dokładnie? Na Mokotowie będzie aż osiem nowych stacji: przy stacji metra Racławicka i Wierzbno, na rogu Sobieskiego i Dolnej, na rogu Czerniakowskiej i Gagarina oraz Trasy Siekierkowskiej, na skrzyżowaniu Puławskiej i Madalińskiego, a także u zbiegu św Bonifacego i Sobieskiego i przy pętli Stegny.

Pięć nowych stacji pojawi się w Ursusie: Przy stacji Niedźwiadek, stacji Ursus, przy urzędzie dzielnicy, na rogu Skoroszewskiej i Prystora, a także przy ośrodku sportowym na Sosnkowskiego.

Przeczytajcie też: 100 000 wypożyczeń Veturilo

Na Woli pojawi się jedna nowa stacja, stanie na rogu Wolskiej i Redutowej. mamy też dobrą wiadomość dla mieszkańców Pragi Południe. Nowe stacje pojawią się na* Grochowie* i Gocławiu (ZTM ustala jeszcze lokalizacje). Stacja spod Dworca Wschodniego zostanie przesunięta na rondo Wiatraczna. Jeśli chodzi o Wilanów, mają się pojawić dwie nowe stacje: jedna przy Lentza, natomiast lokalizacja drugiej jest jeszcze rozważana. Wypożyczalnie rowerów mają zacząć działać od 1 sierpnia.

d40ibv4

Niestety, z powodu częstych kradzieży dwie stacje Veturilo znajdujace się na terenie prawobrzeżnej Warszawy, zmienią swoje lokalizacje. Chodzi o te znajdujące się na ul. Stalowej na Pradze Północ oraz przy Piotra Skargi na Targówku . Na razie nie wiadomo, gdzie zostaną one przeniesione.

- Analizujemy sytuację, szukamy możliwości takiego przeniesienia tych stacji, żeby rowery były bardziej bezpieczne, a z drugiej strony, żeby nie odbywało się to kosztem użytkowników - wyjaśniał niedawno Łukasz Puchalski.

d40ibv4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40ibv4