Trwa ładowanie...

Powstanie Muzeum Wojciecha Młynarskiego? "Ludzie chcą wspominać tatę"

Rodzina Młynarskich planuje podzielić się niezwykłymi pamiątkami jakie przez lata zgromadzili w swych domach.

Powstanie Muzeum Wojciecha Młynarskiego? "Ludzie chcą wspominać tatę"
d1w4l68
d1w4l68

Pamięć o zmarłym literacie zostanie odpowiednio uczczona. Niewykluczone, że w Warszawie powstanie muzeum Wojciecha Młynarskiego.

Śmierć artysty była ogromną stratą przede wszystkim dla rodziny i przyjaciół, ale też dla polskiej kultury. Do najbliższych zmarłego artysty napływały słowa uznania i współczucia od ludzi sztuki oraz licznych fanów.

Już wkrótce zostanie wydania książka z niepublikowanymi dotąd wierszami i piosenkami Wojeciecha Młynarskiego. Teraz okazuje się, że najbliżsi artysty przygotowali dla jego fanów niespodziankę. Jak informuje "Fakt", Młynarscy planują podzielić się niezwykłymi pamiątkami jakie przez lata zgromadzili w swych domach.

- Dorobek taty jest ogromny. Jako fundacja zastanawiamy się, gdzie przekazać zbiory taty. Pracujemy nad tym i rozmawiamy, ale minął dopiero tydzień od śmierci taty, więc za wcześnie by mówić na ten temat coś więcej. Rozumiemy potrzeby ludzi i na pewno na nie odpowiemy, bo to piękne, że ludzie chcą wspominać tatę – powiedziała tabloidowi Agata Młynarska.

d1w4l68

Artysta zmarł po długiej chorobie 15 marca 2017 roku w Warszawie. Był poetą, reżyserem i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artystą kabaretowym, tłumaczem, a przede wszystkim autorem tekstów piosenek.

d1w4l68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w4l68