Trwa ładowanie...
d3y178m

Prace wodociągowe w dwóch dzielnicach. Odetną mieszkańców na prawie dobę

Wodociągi Warszawskie kończą budowę nowej magistrali przy ulicy Nehru. Podczas ostatnie fazy prac mieszkańcy Wilanowa, Powsina i części Mokotowa zostaną pozbawieni wody. MPWiK na czas modernizacji zapewni beczkowozy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beczkowozy zostaną podstawione w pięciu lokalizacjach
Beczkowozy zostaną podstawione w pięciu lokalizacjach (PAP, Fot: Marcin Obara)
d3y178m

Prace będą polegały na przyłączeniu nowo wybudowanej magistrali do istniejącego systemu dystrybucji. Ma to na celu poprawienie niezawodności sieci wodociągowej w tej części miasta. Ze względu na skomplikowane prace MPWiK zdecydowało o obniżeniu ciśnienia wody na obszarze Wilanowa, Powsina i części Mokotowa w dzielnicach Sielce, Siekierki, Sadyba i Stegny.

Ograniczenie dostępu do wody nastąpi od piątku od godz. 23 do soboty do godz. 18. Możliwe są też przerwy w jej dostawach. Wodociągi apelują o wcześniejsze zabezpieczenie zapasów wody. Na czas prac modernizacyjnych MPWiK zapewni beczkowozy.

d3y178m

Na osiedlu Stegny będą znajdować się na ul. Batumi i Maltańskiej, na Sadybie na ul. Limanowskiego, a w Wilanowie na ul. Królowej Marysieńki i Oś Królewska. W przypadku pytań wodociągi przypominają o bezpłatnym i czynnym całodobowo numerze 994.

Źródło: mpwik.com.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3y178m

Podziel się opinią

Share
d3y178m
d3y178m