Trwa ładowanie...
d2ytphe

Pracownicy sklepu znaleźli pająka w bananach. Zamknęli go w plastikowym pojemniku

"Podróżnik na gapę" ukrył się wśród owoców przywiezionych z Ameryki Środkowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracownicy sklepu znaleźli pająka w bananach. Zamknęli go w plastikowym pojemniku
d2ytphe

*"Znaleźliśmy w pudle z bananami żywego pająka, nie wiemy co to za gatunek. Zamknęliśmy go w plastikowym pojemniku" u2013 zgłoszenie o takiej treści, z prośbą o pomoc, wpłynęło do warszawskiej straży miejskiej. *

W poniedziałek strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o pająku, który... ukrył się w owocach. Gdy na miejsce przyjechali mundurowi, pracownicy sklepu przekazali im plastikowe pudełko z umieszczonym wewnątrz zwierzęciem.

- Obsługa sklepu poinformowała nas, że pajęczaka znaleźli wśród bananów, które zostały przywiezione z Ameryki Środkowej. Pracownicy sami odłowili pająka i umieścili go w plastikowym pojemniku u2013 relacjonuje przebieg interwencji insp. Maciej Jankowski z Ekopatrolu Straży Miejskiej m. st. Warszawy.

d2ytphe

Pająk został przewieziony do Ośrodka CITES przy warszawskim ogrodzie zoologicznym i przekazany jego pracownikom. Wstępnie oceniono, że jest to pająk z rodziny wałęsakowatych, które uznawane są za agresywne i silnie jadowite.

Źródło: Straż Miejska Warszawa

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Zmarł Piotr S. Podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

Podziel się
d2ytphe

Podziel się opinią

Share

d2ytphe

d2ytphe