Trwa ładowanie...

Praga Północ. Poblili i okradli przechodniów. Potem uszkodzili 10 aut

Cała piątka trafiła do policyjnych cel

Praga Północ. Poblili i okradli przechodniów. Potem uszkodzili 10 aut
dkn3ayx
dkn3ayx

Pięciu młodych mężczyzn bawiło się na plaży po praskiej stronie Wisły. Gdy zabrakło im alkoholu, ruszyli do sklepu nocnego. Po drodze najpierw zaatakowali i okradli mijane osoby, następnie zniszczyli zaparkowane wzdłuż ulicy samochody.

W nocy z wtorku na środę policjanci zostali wezwani w związku z agresywnie zachowującą się grupą młodych mężczyzn. - Na miejscu okazało się, że 5 osób, które wcześniej bawiło się na plaży dwukrotnie zaatakowało, pobiło i okradło mijanych na chodniku ludzi. Zaraz potem ci sami mężczyźni na jednej z pobliskich ulic zniszczyli 10 samochodów. 18-letni Damian W., 18-letni Artur K., 24-letni Patryk R., 20-letni Norbert S. i 19-letni Kamil C. byli nietrzeźwi, wszystko wskazywało na to, że kiedy skończył się im alkohol wyruszyli do sklepu na zakupy, a po drodze dopuścili się przestępstw. Cała piątka trafiła do policyjnych cel - relacjonują policjanci . Na komendzie przyjęto też powiadomienia od pokrzywdzonych w rozbojach oraz właścicieli zniszczonych pojazdów.

Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec jednego z podejrzanych, trzech zostało objętych policyjnymi dozorami. - W stosunku do jednego odstąpiono od zastosowania środków zapobiegawczych - dodają mundurowi.

dkn3ayx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkn3ayx