Trwa ładowanie...

Praga Północ. Poblili i okradli przechodniów. Potem uszkodzili 10 aut

Cała piątka trafiła do policyjnych cel

Share
Praga Północ. Poblili i okradli przechodniów. Potem uszkodzili 10 aut
dl4jnze

Pięciu młodych mężczyzn bawiło się na plaży po praskiej stronie Wisły. Gdy zabrakło im alkoholu, ruszyli do sklepu nocnego. Po drodze najpierw zaatakowali i okradli mijane osoby, następnie zniszczyli zaparkowane wzdłuż ulicy samochody.

W nocy z wtorku na środę policjanci zostali wezwani w związku z agresywnie zachowującą się grupą młodych mężczyzn. - Na miejscu okazało się, że 5 osób, które wcześniej bawiło się na plaży dwukrotnie zaatakowało, pobiło i okradło mijanych na chodniku ludzi. Zaraz potem ci sami mężczyźni na jednej z pobliskich ulic zniszczyli 10 samochodów. 18-letni Damian W., 18-letni Artur K., 24-letni Patryk R., 20-letni Norbert S. i 19-letni Kamil C. byli nietrzeźwi, wszystko wskazywało na to, że kiedy skończył się im alkohol wyruszyli do sklepu na zakupy, a po drodze dopuścili się przestępstw. Cała piątka trafiła do policyjnych cel - relacjonują policjanci . Na komendzie przyjęto też powiadomienia od pokrzywdzonych w rozbojach oraz właścicieli zniszczonych pojazdów.

Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec jednego z podejrzanych, trzech zostało objętych policyjnymi dozorami. - W stosunku do jednego odstąpiono od zastosowania środków zapobiegawczych - dodają mundurowi.

dl4jnze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl4jnze
dl4jnze