Trwa ładowanie...

Prezent od miasta dla dzieci urodzonych 4 czerwca 2014 r.

Wszystkie dzieci urodzone jutro w stołecznych szpitalach otrzymają pamiątkowy list i mały podarunek

Prezent od miasta dla dzieci urodzonych 4 czerwca 2014 r.
d2d0saf
d2d0saf

Z okazji 25-lecia wolności wszystkie dzieci urodzone jutro w stołecznych szpitalach otrzymają pamiątkowy list i mały podarunek – ubranko-body z okolicznościowym nadrukiem.

Czytaj też: 1 mln zł od Prezydent Warszawy za wygraną w rywalizacji rowerowej!

-Witam Cię na świecie i cieszę się, że urodziłaś się w Warszawie, w dniu w którym Polska świętuje 25.rocznicę odzyskania niepodległości! Wraz z Twoim narodzeniem Warszawa zyskała nowa mieszkankę - pisze w specjalnym liście Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz .

Jak czytamy, stolica to miasto wielkich szans i możliwości. Pani Prezydent jest więc przekonana, że będzie dla nowo narodzonych mieszkańców miejscem radosnego dzieciństwa, rozwijania talentów i życia z pasją. "Liczę na to, że i Ty w przyszłości wniesiesz swój wkład w rozwój rodzinnego miasta i będziesz z niego dumna" - dodaje.

*Rodzice dzieci , które przyjdą na świat 4 czerwca 2014 r. w momencie rejestracji potomka w Urzędzie Stanu Cywilnego otrzymają list, body i poradnik wydany przez urząd „Maluch – miejski informator rodzinny w Warszawie". *Prezenty będą wręczane niezależnie od tego, czy dziecko jest zameldowane w stolicy czy nie. Urzędnicy zapewniają, że liczy się sam fakt urodzenia w Warszawie.

d2d0saf
d2d0saf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0saf