Trwa ładowanie...

Prezydent Andrzej Duda apelował do uczestników: "Liczę, że będzie to piękne święto"

List został opublikowany na profilu społecznościowym organizatora.

Prezydent Andrzej Duda apelował do uczestników: "Liczę, że będzie to piękne święto"
d3hqs9z
d3hqs9z

Przesłanie głowy państwa zostało odczytane podczas Marszu Niepodległości. Uczestnicy usłyszeli, że wydarzenie to powinno wzmacniać przywiązanie każdego Polaka do symboli narodowych, biało-czerwonych barw oraz tradycji państwowych. Z całym apelem można zapoznać się też na profilu społecznościowym Marszu Niepodległości.

- Bardzo się cieszę, że obywatele wolnej Rzeczypospolitej - zwłaszcza należącej do młodego pokolenia - coraz chętniej i powszechniej uczestniczą w uroczystościach patriotycznych. Dziękuję wszystkim, którzy tego dnia godnie czczą pamięć naszych narodowych bohaterów - możemy wyczytać.

- Niech dzisiejszy Marsz Niepodległości będzie wyrazem będzie wyrazem przywiązania do najdroższych nam narodowych tradycji, symboli państwowych i biało-czerwonych barw. Niech umacnia w nas pewność, ze jesteśmy jednym, silnym, twórczym i mądrym narodem. Niech pogłębia naszą wiarę we własne możliwości i nadzieję na pomyślność przyszłość - przekazał prezydent .

Przypomnijmy, że ostatecznie prezydent Andrzej Duda mimo wstępnych zapowiedzi, nie zdecydował się na uczestnictwo w tegorocznym Marszu Niepodległości. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj .

d3hqs9z
d3hqs9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hqs9z