Trwa ładowanie...

Prezydent Warszawy wspomina lata swojego dzieciństwa

1 czerwca to święto wszystkich najmłodszych, ale też okazja do wspomnień własnego dzieciństwa

Prezydent Warszawy wspomina lata swojego dzieciństwa
d33ai9n

Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy z sentymentem powraca do lat swojej młodości. Nawiązując do stolicy, pamięta ją jeszcze sprzed epoki wieżowców i domów handlowych. Głównie z czasów powojennej odbudowy . I choć do 12 roku życia mieszkała w Płocku, to jak sama mówi pierwsze kroki w Warszawie stawiała już jako odporniejsza i pewniejsza siebie osoba.

Dzieciństwo Hanny Gronkiewicz-Waltz to okres uczęszczania do szkoły muzycznej i stawania przed różnego rodzaju publicznością. Wtedy przyszła pierwsza nauka opanowywania stresu i umiejętności wystąpień publicznych. Poza tym obecna Prezydent Warszawy lubiła się uczyć, szczególnie języka polskiego i matematyki. Duży wpływ na jej osobowość mieli dziadkowie, którzy pielęgnowali wiarę w siebie i własne umiejętności. W ten sposób, nieco bardziej krytyczni rodzice dopełniali jakby proces wychowania.

Lata dzieciństwa w Warszawie to jeszcze brak Domów Centrum czy Rotundy i dopiero budujące się Stegny . W pamięci Prezydent Warszawy w największym stopniu zapisały się chwile wycieczek z ojcem na lody do Hotelu Europejskiego oraz przejażdżek rowerowych po Parku Ujazdowskim. Na koniec Hanna Gronkiewicz-Waltz podkreśla znaczenie wsparcia i miłości w wychowaniu dzieci, o czym zwłaszcza w dzisiejszym dniu wszyscy powinniśmy pamiętać.

d33ai9n
d33ai9n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33ai9n