Trwa ładowanie...
d2yb26r

Primark w Polsce. Popularna sieć zapowiada otwarcie nie jednego, ale dwóch sklepów w Warszawie

Primark poinformował o tym, że otwiera sklep w Warszawie już w ubiegłym roku. Teraz ma dla swoich klientów jeszcze lepszą informację – w stolicy planuje uruchomienie dwóch sklepów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Primark ma otworzyć dwa sklepy w Warszawie
Primark ma otworzyć dwa sklepy w Warszawie (PAP, Fot: PAP)
d2yb26r

Irlandzka sieć planowała otwarcie pierwszego w Polsce sklepu jeszcze w tym roku. Salon powstaje w warszawskiej Galerii Młociny. W sumie ma mieć powierzchnię 3660 m kw. i być zlokalizowany na dwóch poziomach.

Wiadomo już, że są opóźnienia i sklep zostanie otwarty w kolejnym roku. I nie będzie jedynym.

Primark prowadzi rozmowy także z galerią Promenada w Warszawie. Według medialnych doniesień, umowa miałaby zostać podpisana, kiedy stołeczna galeria dostanie pozwolenie na kolejną rozbudowę.
Żadna ze stron nie komentuje tych informacji. Gdyby potwierdziły się te doniesienia, oznaczałoby to, że Warszawie będą dwa sklepy Primark.

Coraz częściej pojawią się spekulacje o trzecim adresie popularnej sieciówki. Miałby to być sklep w Krakowie.

d2yb26r

Według ekspertów portalu handelextra.pl, galerie handlowe mają o co walczyć. Primark to 7,5 mld funtów rocznych obrotów. Wyniki firma zawdzięcza głównie ofercie taniej odzieży oraz akcesoriów i rzeszom klientów, które chętnie z tego korzystają.

Primark dla swoich sklepów wybiera także duże powierzchnie – po kilka tysięcy m2. Primark ma 360 sklepów, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Irlandii, skąd pochodzi. Łącznie funkcjonuje dziś w 12 krajach – w tym roku zadebiutował w Słowenii.

Źródło: handelextra.pl

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Bogdan Zdrojewski o funkcji marszałka Senatu dla opozycji

d2yb26r

Podziel się opinią

Share

d2yb26r

d2yb26r