Próba przemytu narkotyków. "W dalszym ciągu wydala ze swojego organizmu kapsułki"

Przemytniczce grozi kara grozi nie krótsza niż 3 lata więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Próba przemytu narkotyków. "W dalszym ciągu wydala ze swojego organizmu kapsułki"

Obywatelka Wenezueli, która przyleciała 22 stycznia do Warszawy, została zatrzymana przez celników i przewieziona do szpitala. Tam okazało się, że kobieta przed wejściem do samolotu połknęła blisko kilogram kokainy w zafoliowanych kapsułkach.

Informacje te potwierdza prokurator Katarzyna Dobrzańska Z PR Warszawa-Ochota. Wenezuelka w szpitalu usłyszała prokuratorskie zarzuty. Wcześniej, pod okiem lekarzy, kobieta wydaliła 6 kapsułek, w których znajdowało się blisko 48 gramów narkotyku. Kobieta przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy informowała prokuratura, "w dalszym ciągu wydala ze swojego organizmu kapsułki". 

W szpitalu prokurator przedstawił jej zarzut przemytu "znacznych ilości narkotyku". Keyla Josefina P. , pilnowana jest obecnie przez celników. Została już przesłuchana. Prokurator wnioskował o areszt, lekarze zgodzili się by posiedzenie sądu odbyło się w placówce medycznej. Sąd przystał na to i aresztował Wenezuelkę na trzy miesiące.

W szpitalu przedstawiono jej zarzut przemytu " **znacznych ilości narkotyku** ", za co grozi kara nie krótsza niż 3 lata więzienia.

Przeczytajcie też:  Przemycał narkotyki w jaguarze. W specjalnej skrytce schował prawie 6 kg marihuany [WIDEO]

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.