Trwa ładowanie...

Próbował zgwałcić kobietę na Żoliborzu. Ktoś go rozpoznaje?

Policja sporządziła portret pamięciowy

Próbował zgwałcić kobietę na Żoliborzu. Ktoś go rozpoznaje?
d4ml1ve
d4ml1ve

Policjanci poszukują mężczyzny, który próbował zgwałcić kobietę, używając do tego przemocy. Doszło do tego 1 czerwca, przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku „Zajezdnia Żoliborz 01”. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną został sporządzony portret pamięciowy. Mężczyzna był w wieku około 35 lat, wzrostu około 178 cm, szczupła sylwetka, cera śniada, czoło niskie, włosy ciemne proste, oczy ciemne. Ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 na numer alarmowy 997 lub 112 - apelują policjanci.

d4ml1ve
d4ml1ve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ml1ve