Trwa ładowanie...
d1ksmt7

Próbowali włamać się do mieszkania, w którym przebywał właściciel

Nieudana próba przestępstwa na Pradze
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Próbowali włamać się do mieszkania, w którym przebywał właściciel
d1ksmt7

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do mieszkania, podczas gdy jego właściciel był w tym samym czasie w środku. - 32.-letni Maciej B. usłyszał już zarzut - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Praskich policjantów zaalarmował właściciel jednego z mieszkań. Jak się okazało, po pracy zażywał on relaksu leżąc sobie w wannie i absolutnie nie przejmując się ciągłymi dzwonkami do drzwi. Jednak po chwili usłyszał, że ktoś majstruje przy zamku, przerwał więc kąpiel i ruszył do drzwi. Gdy je otworzył, zobaczył dwóch mężczyzn. Byli absolutnie zaskoczeni. Zaczęli tłumaczyć, że tylko roznoszą ulotki i... szybko się ulotnili.

Mężczyzna po chwili zauważył, że wkładki zamka były rozkręcone. Poinformował więc o fakcie policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy podał rysopis jednego z mężczyzn, a mundurowi szybko dotarli do podejrzewanego ten czyn Macieja B.

d1ksmt7

32-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy z samego rana. Usłyszał już zarzut usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem do mieszkania. Nie było to jego pierwsze przestępstwo, popełnił je w warunkach recydywy. Prokuratury podjęła decyzję o skierowaniu do sądu wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

Przeczytajcie też: Warszawscy antyterroryści dostali supernowoczesny pojazd! [ZDJĘCIA]

Podziel się
Podziel się
d1ksmt7

Podziel się opinią

Share

d1ksmt7

d1ksmt7