Trwa ładowanie...

Profesor UW pobity w tramwaju. Policja szuka tych mężczyzn

Do zdarzenia doszło 8 września, około godziny 18, w tramwaju linii 22 na odcinku: przystanek Powązkowska – Cmentarz Żydowski.

Profesor UW pobity w tramwaju. Policja szuka tych mężczyzn
d2rjv74
d2rjv74

Wolscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy na początku września pobili w tramwaju profesora Jerzego Kochanowskiego. Funkcjonariusze opublikowali w internecie wizerunki mężczyzn z nagrania monitoringu.

Niedawno pisaliśmy o pobiciu polskiego historyka , profesora Jerzego Kochanowskiego. Do zdarzenia doszło 8 września, około godziny 18, w tramwaju linii 22 na odcinku: przystanek Powązkowska – Cmentarz Żydowski. Profesor rozmawiał po niemiecku ze swoim znajomym z Uniwersytetu w Jenie. Obcojęzyczna konwersacja nie spodobała się jadącemu z nimi pasażerowi. W odpowiedzi na pytanie "Dlaczego mam nie mówić po niemiecku?" wstał i pobił Kochanowskiego.

Profesor zawiadomił policję i złożył zeznania w komendzie. W piątek funkcjonariusze z Woli opublikowali w internecie wizerunki mężczyzn z nagrania monitoringu.

- Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36 - czytamy w policyjnym komunikacie. Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22 60 394-50, 22 60 394-18, 22 60 398-34 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl lub na numer telefonu 112.

d2rjv74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rjv74