Trwa ładowanie...
d2ivds7

Projekt kompleksu biznesowego Chopin Airport City [WIDEO]

Przygotowywany przez Porty Lotnicze projekt zostanie zaprezentowany podczas 15. edycji Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium w dniach 8-10 października
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projekt kompleksu biznesowego Chopin Airport City [WIDEO]
d2ivds7

Po udziale w targach w Cannes wiosna tego roku, przyszedł czas na EXPO REAL w Monachium. Od 8 do 10 października przedstawiciele Portów Lotniczych będą mieli okazję zaprezentować projekt wśród inwestorów oraz najbardziej liczących się firm z branży deweloperskiej z całego świata.

Prezydent Warszawy ogłasza konkurs na najbardziej innowacyjne miasto świata

Projekt będzie posiadał własną powierzchnię wystawienniczą obok stoiska Miasta Stołecznego Warszawy. Po raz pierwszy zostanie także zaprezentowana makieta projektu.

d2ivds7

Pozyskanie wpływowych kontrahentów jest na tym etapie realizacji inwestycji sprawą kluczową – informuje Aleksandra Matuszewska, pełnomocnik Portów Lotniczych ds. realizacji projektu Chopin Airport City. Do współpracy chcemy zaprosić firmy deweloperskie lub fundusze inwestycyjne. Podmioty te łączą możliwości zapewnienia wkładu kapitałowego z kompetencjami branżowymi, które pozwolą na aktywne zaangażowanie w zarządzanie projektem Chopin Airport City* *– dodaje.

Targi EXPO REAL to jedno z najbardziej prestiżowych spotkań branży nieruchomości w Europie. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 8-10 października w Monachium w Niemczech, weźmie udział blisko 40 tysięcy osób. Wśród nich znajdą się inwestorzy, deweloperzy, prawnicy, doradcy inwestycyjni, przedstawiciele koncernów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju firm działających w sektorze.

d2ivds7

Podziel się opinią

Share
d2ivds7
d2ivds7