Trwa ładowanie...

Promem i tramwajem wodnym codziennie!

Do 31 sierpnia tramwaj wodny „Wars” i promy, pływające pod banderą Warszawskich Linii Turystycznych, będą kursowały każdego dnia!

Promem i tramwajem wodnym codziennie!
d3mh6rh
d3mh6rh

Tramwaj wodny „Wars”,* z którego pokładu można *podziwiać panoramę stolicy, będzie pływał trzy razy w dni powszednie oraz cztery razy dziennie w weekendy i dni świąteczne.

W dni powszednie będą również kursowały bezpłatne promy, dzięki którym w ciągu kilku minut można się przedostać na drugą stronę Wisły - „Turkawka” z Podzamcza do plaży przy zoo, „Pliszka” z przystanku w pobliżu mostu Poniatowskiego pod Stadion Narodowy oraz „Słonka” - z Cypla Czerniakowskiego na Saską Kępę. W dni powszednie popłyną 14 razy. W soboty, niedziele i święta - 30 razy dziennie.

Nie zmieni się rozkład statku „Zefir". W niezapomniany rejs do Serocka będzie się można wybrać jedynie w weekendy.

Przejazd promem jest bezpłatny.

d3mh6rh

Za rejs tramwajem wodnym trzeba zapłacić 18 zł, za rejs do Serocka - 36 zł.

Prawo do 50 proc. ulgi mają uczniowie (szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych) do ukończenia 21. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz osoby, których uprawnienia wynikają z ustaw szczególnych (m.in. studenci).

Bezpłatnie mogą podróżować dzieci do czasu objęcia obowiązkiem szkolnym, seniorzy, którzy ukończyli 70 lat oraz osoby, których uprawnienia wynikają z ustaw szczególnych. Obowiązuje również tzw. bilet rodzinny – dla grup liczących od trzech do pięciu osób, w tym co najmniej jedno dziecko do ukończenia 18. roku życia.

d3mh6rh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mh6rh