ycipk-25k9d3

Pruszków. Brutalny napad na taksówkarza. Zagrozili mu nożem i zabrali pieniądze

Związek Zawodowy "Warszawski Taksówkarz" opublikował wstrząsający film z napadu na taksówkarza Wawa Taxi. Widać na nim, jak młody człowiek przystawia nóż do szyi kierowcy i żąda od niego pieniędzy. Potem dziewczyna i chłopak uciekają. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Wirtualna Polska, napastnicy zostali schwytani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do napadu na taksówkarza doszło w Pruszkowie
Do napadu na taksówkarza doszło w Pruszkowie (Facebook.com, Fot: Związek Zawodowy "Warszawski Taksówkarz")
ycipk-25k9d3

"Poszukiwani są sprawcy napadu na taksówkarza. Istnieje prawdopodobieństwo, że mieszkają w Pruszkowie na Żbikowie" - czytamy na profilu Związku Zawodowego "Warszawski Taksówkarz" na Facebooku. Do postu dołączone jest nagranie z kamerki samochodowej.

Do napadu doszło w środę w południe w Pruszkowie. Na nagraniu widać dwoje młodych ludzi jadących taksówką. Kiedy zbliżają się do celu podróży, taksówkarz podaje cenę za kurs - 78 zł. Młody człowiek pyta, czy będzie miał wydać ze stu złotych. Siedząca obok dziewczyna cały czas chichocze.

Kierowca sięga do portfela, a wtedy chłopak chwyta go przedramieniem za gardło, podstawiając nóż. "Bierz pieniądze!" - krzyczy do dziewczyny. Potem chłopak pyta taksówkarza: "Zadzwonisz po psy?" Kiedy ten odpowiada, że nie, młodzi uciekają. Film z napadu można zobaczyć TUTAJ.

ycipk-25k9d3

Taksówkarz zawiadomił policję.

- Potwierdzam, że napad został zgłoszony na policję, ale nic więcej w tej chwili nie mogę powiedzieć - powiedziała nam podkom. Karolina Kańka, oficer prasowa KPP w Pruszkowie.

Jak się nieoficjalnie dowiedziała Wirtualna Polska, napastnicy zostali schwytani. Podobno byli już poszukiwani za rozbój, którego mieli dokonać na Śląsku.

ycipk-25k9d3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25k9d3

ycipk-25k9d3
ycipk-25k9d3