Trwa ładowanie...
d30zigu

Pruszków. Nocny pożar kamienicy, w środku butle z gazem

Niebezpieczny pożar w Pruszkowie (Mazowieckie). Jak przekazały służby, ogień objął jedno z mieszkań na parterze kamienicy. Wewnątrz znajdowały się butle z gazem propan-butan. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymała redakcja Dziejesię od pana Piotra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nocny pożar w Pruszkowie. W budynku znajdowały się butle z gazem
Nocny pożar w Pruszkowie. W budynku znajdowały się butle z gazem (East News, Fot: Adam Staskiewicz/East News)
d30zigu

Do zdarzenia doszło we wtorek w Pruszkowie. "Pożar mieszkania w kamienicy. W środku są butle z gazem. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, straż miejska oraz pogotowie energetyczne" - zaalarmował pan Piotr redakcję Dziejesię.

Pruszków. "W środku butle z gazem"

Informację o pożarze potwierdził nam oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. - Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy kilka minut po godzinie 20. Ogień objął jedno z mieszkań na parterze kamienicy, która mieści się przy ulicy Komorowskiej" - przekazał mł. bryg. Karol Kroć.

d30zigu

Jak dodał strażak, poważnym zagrożeniem były znajdujące się w środku butle z gazem. - Nasi ludzie zdążyli je wynieść zanim doszło do podpalenia. Na szczęście nie rozszczelniły się. To były dwie butle z propan-butanem - tłumaczył strażak.

Zobacz: Pożar składowiska odpadów w Bytomiu

Pruszków. Błyskawiczna akcja strażaków

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. - Akcja przebiegła sprawnie. Pożar nie rozprzestrzeniał się na pozostałe lokale - podkreślił mł. bryg. Karol Kroć.

d30zigu

Według przekazanych informacji, ewakuacja mieszkańców nie była konieczna. - Gdy zauważyli pożar, natychmiast zaczęli wychodzić przed budynek i ewakuowali się sami. Nikt nie ucierpiał, ale dwie osoby będą kierowane do lokalu zastępczego - powiedział strażak.

Czytaj też: Białystok. Auto w płomieniach i błyskawiczna akcja strażaków [WIDEO]

Wy również jesteście świadkiem pożaru? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia oraz nagrania!

d30zigu

Podziel się opinią

Share
d30zigu
d30zigu