Trwa ładowanie...

Przebrał się za "Jokera" i pobił taksówkarza. Policja: "napastnik miał zielone włosy i sze­ro­ki, czer­wony uśmiech"

Grozi mu pięć lat więzienia.

Przebrał się za "Jokera" i pobił taksówkarza. Policja: "napastnik miał zielone włosy i sze­ro­ki, czer­wony uśmiech"
d1ct7s5
d1ct7s5

Nawet pięć lat więzienia grozi 24-letniemu Michałowi S. za pobicie taksówkarza z Mińska Mazowieckiego. Napastnik był przebrany za filmowego "Jokera". - Miał zielone włosy, poma­lowaną na biało twarz i sze­ro­ki, czer­wony uśmiech - informują policjanci z komendy policji w Stanisła­wowie.*Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała tak­sówkarza.*

Do zdarzenia doszło w Mińsku Mazowieckim. 24-latek zamówił taksówkę, po czym za nią nie zapłacił i wybiegł z auta. Taksówkarz zaczął gonić uciekającego klienta. Wtedy Michał S. uderzył taksówkarza w twarz i złamał mu żuchwę.

Poszkodowany mężczyzna natychmiast powiadomił policjantów ze Stanisławowa. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za Michałem S. Odnalezienie go nie było trudne, ponieważ napastnik był ucharak­tery­zowany na fil­mowego "Jok­era". - Miał zielone włosy, poma­lowaną na biało twarz i sze­ro­ki, czer­wony uśmiech – informują policjanci z komendy policji w Stanisła­wowie.

"Joker" miał przyjechać do Stanisławowa na "prywatkę". W chwili zatrzy­ma­nia miał pon­ad promil alko­holu w orga­nizmie. 24-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała taksówkarza. W więzieniu może spędzić nawet pięć lat.

d1ct7s5

Taksówkarz trafił do szpitala.

Przeczytaj też:

d1ct7s5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ct7s5