Trwa ładowanie...
d2ytphe

Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie

Zwężenie jezdni i utrudnienia w ruchu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie
d2ytphe

Dziś, 25 maja, w południe, zmieniła się organizacja ruchu na jezdni Wisłostrady przed skrzyżowaniem z ul. Grodzką. Po prawej stronie jezdni rozpoczęła się przebudowa kanalizacji.

Zwężona zostanie zachodnia jezdnia ul. Wybrzeże Gdańskie na wysokości Ogrodu Zamku Królewskiego. Pomiędzy ul. P.A. Steinkellera (wyjazd z parkingu przed ogrodem) a przystankiem autobusowym przy ul. Grodzkiej wyłączone z ruchu zostaną dwa prawe pasy, ale wybudowany został dodatkowy tymczasowy pas w pasie dzielącym jezdnie. Dzięki temu jadący w kierunku Wilanowa będą mieli do dyspozycji trzy pasy ruchu. Utrzymana zostanie możliwość skrętu w prawo z ul. Wybrzeże Gdańskie w ul. Grodzką (pas do skrętu będzie jednak krótszy). Utrudnienia związane są z przebudową kanalizacji w ramach modernizacji bulwarów nad Wisłą i potrwają ok. dwóch tygodni.__

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym . Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie ZTM .

d2ytphe

Przeczytaj też: Wyremontowali basen w Pałacu Kultury i Nauki. Na zajęcia trzeba jeszcze poczekać

Podziel się
d2ytphe

Podziel się opinią

Share

d2ytphe

d2ytphe