Trwa ładowanie...

Przedpremierowa wyprzedaż starych mebli i rekwizytów w Teatrze Ochoty

"Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów ma swoją teatralną biografię, każdy z nich zasługuje na nowe życie w pozateatralnym kontekście"

Przedpremierowa wyprzedaż starych mebli i rekwizytów w Teatrze Ochoty
d3rq85y
d3rq85y

Już niedługo oficjalne otwarcie świeżo wyremontowanego Teatru Ochoty oraz premierowy set prezentujący twórczość młodych aktorów, reżyserów, muzyków, fotografów i wielu innych artystów. Zanim jednak wystartujemy z naszym programem artystycznym, musimy przewietrzyć magazyny i zamknąć pewien etap w historii Teatru Ochoty. Organizujemy przedpremierową wyprzedaż starych mebli i rekwizytów - mówią organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Zapraszają oni miłośników* starych mebli (do wyboru krzesła, komody, kredensy), amatorów rozmaitych bibelotów (ramy, naczynia, stare telefony)* oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę zwiedzić teatr i spędzić miłe popołudnie w kawiarnianej przestrzeni. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 marca, w godzinach 11:00 - 16:00. Teatr Ochoty mieści się przy ulicy Reja 9.

Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów ma swoją teatralną biografię, każdy z nich zasługuje na nowe życie w pozateatralnym kontekście- mówią organizatorzy. Swoją obecność zapowiedziało już na facebookowym wydarzeniu zapowiedziało już ponad 7 tysięcy osób!

Teatr Ochoty to jeden z najmniejszych teatrów miejskich w Warszawie. Od 2010 roku prowadzony jest przez artystów i menedżerów związanych z niezależną grupą Studio Teatralne Koło.

d3rq85y
d3rq85y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rq85y