Trwa ładowanie...

Przedpremiery za 7zł w Kinie Praha!

Kolejna ciekawa promocja w praskim kinie

Przedpremiery za 7zł w Kinie Praha!
dfwg9kx
dfwg9kx

Kino Praha, które jest znane z ciekawych promocji , zaprasza w dniach od 20 do 22 sierpnia na „Praskie Lato Filmowych Przedpremier”. Podczas przeglądu zostaną pokazane filmy które swoją oficjalną premierę będą miały dopiero jesienią tego roku. Wybrane tytuły wcześniej można było oglądać na festiwalach filmowych w Wenecji, Cannes, Berlinie, Rotterdamie oraz Sundance, gdzie zostały docenione zarówno przez międzynarodową publiczność, jak i krytyków filmowych. Bilety kosztują jedynie 7 zł!

Widzowie rozpoczną filmową wyprawę od udziału w niesamowitej podróży nad morze chorego na zespół Tourett’a Vincenta - „Vincent chce nad morze”, żeby za chwilę znaleźć się w pełnym kontrastów codziennym życiu mieszkańców dwóch klasztorów położonych w środkowej Grecji - „Meteora”. W „Oh Boy!” widzowie poznają perypetie niespełna 30-letniego Niko, który właśnie został usunięty z uczelni i żyje beztrosko, tylko po to, aby podczas kolejnej projekcji w ramach przeglądu poznać rozterki 25-letniej Sity, młodej, zdolnej studentki, która odkrywa nieznane jej dotąd fakty z życia ukochanego dziadka - „Ci, którzy żyją i umierają”.

Poza wymienionymi tytułami podczas „Praskiego Lata Filmowych Przedpremier” będzie można również zobaczyć „Pietę” w reż. Kim Ki-Duka, która otwierała 19. Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW oraz „Szybki Cash 2” – kontynuację znakomitego szwedzkiego kryminału opartego na ekranizacji książki Jo Nesbo, który gościł na naszych ekranach pod koniec ubiegłego roku.

* PROGRAM: „Praskie Lato Filmowych Przedpremier”*

dfwg9kx

Cena biletu – 7 zł

20 sierpnia (wtorek)
godz.18.00 – Vincent chce nad morze
godz.20.00 – Meteora

21 sierpnia (środa)
godz.18.00 – Oh, Boy!
godz.20.00 – Ci, którzy żyją i umierają

22 sierpnia (czwartek)
godz.18.00 – Pieta
godz.20.00 – Szybki Cash 2

dfwg9kx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfwg9kx