Trwa ładowanie...

Przegląd kandydatów do Orłów 2013

W kinie "Iluzjon". Zobaczcie pełen program!

Przegląd kandydatów do Orłów 2013
d3rj8po

Już w najbliższy czwartek (10 stycznia) w kinie "Iluzjon" startuje przegląd filmów kandydujących do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013.

Będzie można obejrzeć najsłynniejsze i najgłośniejsze produkcje polskie 2012 roku, takie jak "Obławę" Marcina Krzyształowicza, "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego, "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida lub "Sponsoring" Małgośki Szumowskiej.

- Iluzjon to miejsce będące połączeniem historii i tradycji kinematografii skonfrontowane z najnowszymi osiągnięciami polskiego kina, dysponujące nowoczesna technologią projekcji i skupiające najbardziej wymagających miłośników kina - to niemal wszystko, czego potrzeba, aby nagrody Orłów zyskały należny blask i oprawę. - powiedział dyrektor Filmoteki Narodowej prof. Tadeusza Kowalski.

d3rj8po

W tym roku po niektórych seansach zorganizowane zostaną spotkania z twórcami filmów kandydujących do Orłów 2013. Widzowie będą mogli porozmawiać między innymi z autorami "Pokłosia" czy "Lęku wysokości". Bilety można kupić przed seansem lub zarezerwować telefonicznie. Szczegóły na stronie Iluzjonu. O warszawskich imprezach filmowych więc piszemy TUTAJ .

Program Przeglądu:

10 stycznia (czwartek) - 16.00 - IXJANA. Z PIEKŁA RODEM
reżyseria: Józef Skolimowski, Michał Skolimowski

10 stycznia (czwartek) - 20.00 - YUMA
reżyseria: Piotr Mularuk

11 stycznia (piątek) - 16.15 - PIĄTA PORA ROKU
reżyseria: Jerzy Domaradzki

d3rj8po

11 stycznia (piątek) - 18.15 - RZEŹ
reżyseria: Roman Polański
obsada: Jodie Foster, Kate Winslet, John C. Reilly, Christoph Waltz

11 stycznia (piątek) - 20.00 - POKŁOSIE
reżyseria: Władysław Pasikowski
po filmie spotkanie z twórcami

12 stycznia (sobota) - 15.30 - FELIX, NET I NIKA ORAZ TEORETYCZNIE MOŻLIWA KATASTROFA
reżyseria: Wiktor Skrzynecki

13 stycznia (niedziela) - 12.15 - JEŻ JERZY
reżyseria: Wojtek Wawszczyk, Jakub Tarkowski, Tomasz Leśniak

d3rj8po

13 stycznia (niedziela) - 14.00 - SUPERMARKET
reżyseria: Maciej Żak

14 stycznia (poniedziałek) - 15.30 - LATO W MIEŚCIE
reżyseria: Agnieszka Gomułka

14 stycznia (poniedziałek) - 17:30 - JESTEŚ BOGIEM
reżyser: Leszek Dawid

15 stycznia (wtorek) - 16.00 - KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI
reżyser: Paweł Czarzasty
obsada: Mariusz Pujszo, Anna Dereszowska, Paweł Deląg, Marian Dziędziel, Marek Włodarczyk

d3rj8po

15 stycznia (wtorek) - 20.00 - KOBIETA Z PIĄTEJ DZIELNICY
reżyser: Paweł Pawlikowski

16 stycznia (środa) - 16.00 - BIG LOVE
reżyseria: Barbara Białowąs

17 stycznia (czwartek) - 15.15 - NAD ŻYCIE
reżyseria: Anna Plutecka-Mesjasz

18 stycznia (piątek) - 18.30 - HENIEK
reżyser: Eliza Kowalewska i Grzegorz Madej

19 stycznia (sobota) - 11.30 - BITWA POD WIEDNIEM
reżyseria: Renzo Martinelli

19 stycznia (sobota) - 17.45 - Z DALEKA WIDOK JEST PIĘKNY
reżyseria: Anna i Wilhelm Sasnal

d3rj8po

22 stycznia (wtorek) - 16.15 - PROSTE PRAGNIENIA
reżyseria: Marek Stacharski

22 stycznia (wtorek) - 18.00 - SANCTUARY
reżyser: Norah McGettigan

22 stycznia (wtorek) - 20.00 - SPONSORING
reżyseria: Małgośka Szumowska

23 stycznia (środa) - 15.15 - OD PEŁNI DO PEŁNI
reżyseria: Tomasz Szafrański

24 stycznia (czwartek) - 16.00 - WYSPA SKAZAŃCÓW
reżyseria: Marius Holst

24 stycznia (czwartek) - 20.00 - OBŁAWA
reżyser: Marcin Krzyształowicz

d3rj8po

25 stycznia (piątek) - 15.45 - NAGRODA
reżyser: Paula Markovitch

25 stycznia (piątek) - 18.00 - HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ
reżyser: Patryk Vega

26 stycznia (sobota) - 12.30 - MUMINKI W POGONI ZA KOMETĄ (3D)
reżyser: Maria Lindberg

26 stycznia (sobota) - 14.00 - ZNIEWAŻONA ZIEMIA
reżyser: Michale Boganim; M. Boganim, Anne Weil

26 stycznia (sobota) - 18.15 - TRZY SIOSTRY T
reżyser: Maciej Kowalewski

26 stycznia (sobota) - 20.00 - SZTOS 2
reżyser: Olaf Lubaszenko

27 stycznia (niedziela) - 12.15 - KOMEDA, KOMEDA
reżyser: Natasza Ziółkowska-Kurczuk

27 stycznia (niedziela) - 13.15 - ROBERT MITCHUM NIE ŻYJE
reżyser: Olivier Babinet, Fred Kihn

27 stycznia (niedziela) - 20.00 - MÓJ ROWER
reżyser: Piotr Trzaskalski

28 stycznia (poniedziałek) - 15.30 - KSIĘSTWO
reżyser: Andrzej Barański

28 stycznia (poniedziałek) - 17.45 - W SYPIALNI
reżyser: Tomasz Wasilewski

29 stycznia (wtorek) - 16.15 - KAC WAWA 3D
reżyser: Łukasz Karwowski

29 stycznia (wtorek) - 18.15 - BEZ WSTYDU
reżyser: Filip Marczewski

30 stycznia (środa) - 20:00 - LĘK WYSOKOŚCI
reżyser: Bartosz Konopka
po filmie spotkanie z gośćmi

31 stycznia (czwartek) - 16:00 - FUCK FOR FOREST
reżyser: Michał Marczak

31 stycznia (czwartek) - 20:00 - DROGÓWKA
reżyser: Wojciech Smarzowski

d3rj8po
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rj8po