Trwa ładowanie...

Przegrali ze słoikami, ale nie dają za wygraną

Neon "+48 22", mimo że zajął w konkursie trzecie miejsce, może być zrealizowany. Wszystko zależy od warszawiaków!

Przegrali ze słoikami, ale nie dają za wygraną
d16q85w

W zeszłą środę w nocy został zakończony konkurs "Neon dla Warszawy", który miał wybrać nowy symbol dla Warszawy. Przypomnijmy, że głosami internautów wygrał projekt przedstawiający trzy słoiki . Przez cały czas trwania konkursu szedł on jednak "łeb w łeb" z dwoma innymi projektami: napisem "Miło cię widzieć" oraz neonem "+48 22". Fani tego ostatniego nie mogą pogodzić się z przegraną, a dokładniej z faktem, że projekt ten nie zostanie zrealizowany.

Zasady konkursu "Neon dla Warszawy" przewidują bowiem zrealizowanie jedynie zwycięskiego projektu. Słoiki już w wakacje staną się neonem, który zostanie umieszczony na jednej z ulic Warszawy. Co z pozostałymi projektami? Wiktor Jędrzejewski i Agnieszka Chmura z lokalu państwomiasto przekonują, że jeszcze nie wszystko stracone i projekt "+48 22" może zostać zrealizowany.

Wciąż wierzymy, że to „+48 22” był najlepszym z finałowych projektów - piszą na stronie wspieramkulture.pl - Dlatego wychodzimy do Was z propozycją: Zrzućcie się na Wasz neon w Warszawie. Za pośrednictwem strony można wesprzeć finansowo ten projekt. Na jego realizację potrzeba 3800 zł. Na razie zebrano 450 zł.

d16q85w

Wiktor Jędrzejewski i Agnieszka Chmura zapewniają, że kawiarnia państwomiasto, przed którą miałby być umieszczony neon, zadba o jego stan techniczny. Dostarczy również bezpłatnie prąd na jego zasilanie. Wykręćmy ten numer razem i zróbmy sobie neon! - przekonują.

d16q85w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16q85w