Trwa ładowanie...

Przekleił nalepki na towar, który następnie ukradł

Kolejny cwany sposób na kradzieże sklepowe przechytrzony. Pawłowi R. nie udało się ukraść 5 opakowań mleka w proszku, paczki pieluch oraz obwoluty na dokumenty

Przekleił nalepki na towar, który następnie ukradł
d3l8itp
d3l8itp

Wydarzenie miało miejsce w jednym z centrów handlowych. Do sklepu przyszedł mężczyzna i poprosił pracownika ochrony o stosowne oznakowanie towaru, który wnosi na teren placówki. Pracownik umieścił naklejki na artykułach, a klient wszedł na teren sklepu.

Nerwowe zachowanie 37-latka wzbudziło podejrzenia pracowników monitoringu, którzy postanowili obserwować to, co będzie robił mężczyzna. W pewnym momencie zauważono. jak Paweł R. przekleja nalepki na 5 opakowań mleka w proszku, paczkę pieluch oraz obwoluty na dokumenty.

Po chwili mężczyzna pozostawiając paczki, które wniósł na halę szybkim krokiem minął linię kas próbując wyjść ze sklepu z pełnowartościowym towarem. Wtedy został ujęty przez pracowników ochrony, ci powiadomili policjantów, którzy zatrzymali 37-latka.

d3l8itp

Paweł R. przyznał się do popełnionego przestępstwa wyjaśniając, że skradziony rzeczy zamierzał sprzedać przypadkowym nabywcom.* Za kradzież mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Zobacz także: 1700 porcji amfetaminy, 600 porcji marihuany oraz tabletki extasy * ##

d3l8itp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l8itp