Trwa ładowanie...

Przybywa pasażerów w Modlinie!

Wkrótce ruszą letnie połączenia: do Lanzarote, Barcelony, Faro, Lizbony, Antalyi, Bodrum, Chanii i bułgarskiej Warny

Przybywa pasażerów w Modlinie!
d3v6kwh
d3v6kwh

Niedawno informowaliśmy was, że na Modlinie potaniały "krajówki", a do Wrocławia lub Gdańska można polecieć już za 39 zł. Teraz lotnisko poinformowało, że wkrótce ruszają letnie połączenia: do Lanzarote, Barcelony, Faro, Lizbony, Antalyi, Bodrum, Chaniii bułgarskiej Warny. Nowe (i tanie) połączenia, jakie znajdziemy w Modlinie, to loty do Alicante, Salonik i Shannon (start w kwietniu 2014 r.)

Atrakcyjna cena przełożyła się na liczbę pasażerów. Średnio 3 568 pasażerów dziennie obsługiwało w lutym lotnisko, co w porównaniu ze styczniem daje niemal 10 proc. wzrost. Najwięcej osób skorzystało w Walentynki.- Tego dnia na lotnisku przyjęliśmy 4 172 podróżnych – informuje Magdalena Bojarska, rzecznik lotniska.

Przez dwa miesiące 2014 roku z Modlina skorzystało 201 035 pasażerów, a od momentu otwarcia w lipcu 2012 orku łącznie było to już 1 402 989 osób i 10 258 startów i lądowań. W lutym przekierowanych zostało 10 startów i lądowań, co stanowi 1,44 proc. wszystkich operacji lotniczych.

Z Modlina można polecieć do 18 europejskich miast. Są to Glasgow Prestwick, Bruksela-Charleroi, Paryż-Beauvais, Eindhoven, Mediolan Bergamo, Liverpool, Sztokholm Skavsta, Budapesztu, Oslo Rygge, Londyn Stansted, Rzym Ciampino, Bolonia, Bristol, Manchester, East Midlands, Dublin, Cork, Barcelona.

d3v6kwh

Przeczytajcie też: Znika klub "Grawitacja"!

d3v6kwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v6kwh