Trwa ładowanie...

Przyjdź do klubu w niedzielę i zrób sobie tatuaż za 200 złotych. "Kto pierwszy, ten lepszy"

"Wzory są przygotowane przez tatuatorów specjalnie na tę okazję".

Przyjdź do klubu w niedzielę i zrób sobie tatuaż za 200 złotych. "Kto pierwszy, ten lepszy"
d4g9nsy
d4g9nsy

W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, w klubie Pogłos na warszawskim Żoliborzu będzie można zrobić sobie tatuaż za 200 złotych. Wydarzenie organizowanie jest w ramach Kampanii Przeciw Homofobii.

W niedzielę od godziny 12.00 dziewięciu tatuatorów będzie wykonywało tatuaże w klubie Pogłos. Zrobią to za darmo. 200 złotych to koszt materiałów wykorzystywanych do zrobienia tatuażu.

Wystarczy przyjść i wybrać wzór. - Wzory są przygotowane przez tatuatorów specjalnie na tę okazję. To są ich własne, autorskie pomysły. Będzie można wybrać jeden z nich - mówi WawaLove.pl pomysłodawczyni akcji Franciszka Sady.

- Wzoru tatuażu nie można wcześniej zarezerwować. Zainteresowanie jest duże, więc odbędzie się to na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy - dodaje.

Na facebookowym profilu "Tatuaże przeciw homofobii – benefit Ramię w ramię Tattoo” organizatorzy akcji opublikowali już kilka zdjęć wzorów, które będzie można wybrać w niedzielę.

d4g9nsy

Akcja potrwa osiem godzin. Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie działalności Kampanii Przeciw Homofobii.

Początki

- Pomysł związany jest z ruchem sojuszniczym, który tworzy Kampania Przeciw Homofobii. Staramy się przekonać jak najwięcej osób heteroseksualnych do tego, żeby włączyły się w działania mające na celu uzyskanie równych praw dla osób LGBT. W zeszłym roku, w 10 klubokawiarniach w Polsce zorganizowaliśmy akcję rozdawania naszych gadżetów i broszur mówiących o tym, jak wspierać gejów, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe. W tym roku razem z Wiolą Jaworską chciałyśmy przenieść działania do innej przestrzeni publicznej, zainteresować nimi inną grupę ludzi i wymyśliłyśmy robienie tatuaży – wyjaśnia pomysłodawczyni.

d4g9nsy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9nsy