Trwa ładowanie...

Puchar Świata w siłowaniu na rękę w Warszawie!

W najbliższy weekend do naszego miasta przyjadą największe gwiazdy armwrestlingu

Puchar Świata w siłowaniu na rękę w Warszawie!
d1o4plb
d1o4plb

Puchar Świata w siłowaniu na rękę w Warszawie już w ten weekend. 9-10 listopada 2013 w naszym mieście odbędzie się XI edycja Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu (siłowanie na ręce) Nemiroff World Cup. W tym roku o tytuł najsilniejszego zawodowca walczyć będzie prawie 200 zawodników ze światowej czołówki. Największą atrakcją będzie udział rosyjskiego siłacza Denisa Cyplenkova, którego ogromne bicepsy możecie obejrzeć w naszej galerii poniżej.

Zawody odbędą się w* 7 kategoriach wagowych męskich i kategorii OPEN oraz 3 kategoriach dla kobiet. Pula nagród w tegorocznej edycji starcia zawodowców wynosi ponad 31 000 $. Na specjalne zaproszenie organizatorów w zawodach weźmie udział prawie 200 najsilniejszych zawodników z ponad 25 krajów, w tym z Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, Australii, Europy oraz Azji.* To największe gwiazdy światowego armwrestlingu, sportowcy posiadający tytułu Mistrza Europy, Świata, Kontynentu, czy też wielokrotni mistrzowie swojego kraju. Wielu z nich nie bierze udziału w Mistrzostwach Europy czy Świata, przygotowując się tylko i wyłącznie do corocznego Pucharu Świata Zawodowców.

Największym wydarzeniem NEMIROFF WORLD CUP jest wyłonienie w kategorii OPEN najsilniejszego zawodnika roku 2013. W tym roku impreza upłynie pod znakiem powrotu najsilniejszego zawodnika ostatnich lat i światowej legendy tego sportu , Denisa Cyplenkova. "Rosyjski Tytan", bo taki ma przydomek, zrobił sobie ostatnio przerwę w startach, a powodem było zaangażowanie się w politykę. Potężnie zbudowany Cyplenkov zapowiada nie tylko powrót, ale i odzyskanie tytułu najsilniejszego człowieka na świecie.* *__

9 listopada (sobota)

- 9:00 - eliminacje w siłowaniu na lewą rękę
- 20:00 - finały

d1o4plb

10 listopada (niedziela)

- 9:00 - eliminacje w siłowaniu na prawą rękę
- 20:00 - finały

Hotel Westin, al. Jana Pawla II 21

Wstęp: 25 zł za jeden dzień.

Zobacz także: Snow Town 3 - targi sprzętu, ubrań*i dodatków narciarskich*

d1o4plb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o4plb