Trwa ładowanie...

Ranił policjanta w centrum Warszawy. Nożownik trafił na obserwację psychiatryczną

To od lekarzy zależy dokładny termin przesłuchania 24-letniego Izraelczyka.

Ranił policjanta w centrum Warszawy. Nożownik trafił na obserwację psychiatryczną
d1mlagz
d1mlagz

24-letni obywatel Izraela, który wczoraj ranił nożem policjanta w centrum Warszawy, ma trafić na obserwację psychiatryczną - taką informację podał RMF FM. Na piątek planowane jest również przesłuchanie mężczyzny.

Jak informuje RMF FM, śledczy otrzymali już policyjne akta sprawy. Na razie nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie śledźtwo dotyczące zdarzenia z Ordynackiej.* *

Izraelczyk aktualnie znajduje się w szpitalu, pilnują go policjanci. Jednak to od decyzji lekarzy zależy konkretny termin przesłuchania.

od decyzji lekarzy zależy konkretny termin przesłuchania.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ranil-policjanta-w-warszawie-obywatel-izraela-trafil-na-obse,nId,2432811#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

d1mlagz

Przypomnijmy: do niebezpiecznego incydentu doszło o godzinie 15.30 na ul. Ordynackiej, tuż przy skrzyżowaniu z Nowym Światem. To ścisłe centrum Warszawy. Policja dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który chodzi po ulicy z nożem i dziwnie się zachowuje. Na miejsce natychmiast wysłano patrol.

- Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję, w jej trakcie mężczyzna ranił jednego z policjantów w okolicach twarzy - wyjaśnił starszy aspirant Rafał Retmaniak z zespołu prasowego KSP. Nożownik został zatrzymany, ale nie są na razie znane jego motywy.

Funkcjonariusz został opatrzony na miejscu. - Na tę chwilę z moich informacji wynika, że nie wymaga on żadnej hospitalizacji, aczkolwiek został do niego skierowany psycholog - wyjaśnił rzecznik.

W mediach pojawiły się informacje, że napastnik był arabskiego pochodzenia. Tymczasem policja podaje, że to 24-letni obywatel Izraela.

d1mlagz

Źródło: RMF FM

Oprac. Karolina Pietrzak

d1mlagz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mlagz