Trwa ładowanie...

Ratusz unieważnia przetarg na audyt ws. reprywatyzacji

Unieważniono przetarg na przeprowadzenie audytu. Jedyna firma, która zgłosiła chęć przeprowadzenia audytu, zdaniem ratusza, "nie udokumentowała swoje doświadczenia przy realizacji dużych zadań".

Share
Ratusz unieważnia przetarg na audyt ws. reprywatyzacji
d2pub5w

Stołeczny ratusz unieważnił przetarg na audyt reprywatyzacji. Jedyna oferta, która wpłynęła do ratusza została odrzucona. Zdaniem rzecznika ratusza - Bartosza Milczarczyka - "nie spełniała wymagań miasta".

- Przetarg został unieważniony dlatego, że oferta, która została złożona nie spełniała wymagań, które stawialiśmy przed firmami, które miały realizować dla nas audyt - powiedział Bartosz Milczarczyk, rzecznik stołecznego ratusza.

Dopytywany, o jakie wymagania chodzi, odparł, że firma "nie udokumentowała w sposób odpowiedni, odpowiedniego doświadczenia przy realizacji dużych zadań".

Miasto chce jak najszybciej wybrać wykonawcę audytu

Milczarczyk zapewnił, że miasto mimo unieważnienia przetargu nie rezygnuje z chęci przeprowadzenia audytu. - Będziemy powtarzać procedurę wyboru wykonawcy - zapowiedział. Rzecznik stołecznego ratusza dodał, że miasto będzie chciało wybrać jak najszybciej wykonawcę audytu.

d2pub5w

Informację o odrzuceniu przez ratusz jedynej zgłoszonej w przetargu oferty na przeprowadzenie audytu, jako pierwsze podało we wtorek radio RMF FM.

Koszt audytu

Pod koniec października ratusz poinformował, że do miasta wpłynęła tylko jedna oferta na przeprowadzenie audytu. Mieściła się ona w maksymalnej wysokości przewidzianej przez władze Warszawy, czyli 800 tys. zł netto.

Źródło: (PAP/KL)

d2pub5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pub5w
d2pub5w