Trwa ładowanie...
d2e3h5t

Ratusz unieważnia przetarg na audyt ws. reprywatyzacji

Unieważniono przetarg na przeprowadzenie audytu. Jedyna firma, która zgłosiła chęć przeprowadzenia audytu, zdaniem ratusza, "nie udokumentowała swoje doświadczenia przy realizacji dużych zadań".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ratusz unieważnia przetarg na audyt ws. reprywatyzacji
d2e3h5t

Stołeczny ratusz unieważnił przetarg na audyt reprywatyzacji. Jedyna oferta, która wpłynęła do ratusza została odrzucona. Zdaniem rzecznika ratusza - Bartosza Milczarczyka - "nie spełniała wymagań miasta".

- Przetarg został unieważniony dlatego, że oferta, która została złożona nie spełniała wymagań, które stawialiśmy przed firmami, które miały realizować dla nas audyt - powiedział Bartosz Milczarczyk, rzecznik stołecznego ratusza.

Dopytywany, o jakie wymagania chodzi, odparł, że firma "nie udokumentowała w sposób odpowiedni, odpowiedniego doświadczenia przy realizacji dużych zadań".

d2e3h5t

Miasto chce jak najszybciej wybrać wykonawcę audytu

Milczarczyk zapewnił, że miasto mimo unieważnienia przetargu nie rezygnuje z chęci przeprowadzenia audytu. - Będziemy powtarzać procedurę wyboru wykonawcy - zapowiedział. Rzecznik stołecznego ratusza dodał, że miasto będzie chciało wybrać jak najszybciej wykonawcę audytu.

Informację o odrzuceniu przez ratusz jedynej zgłoszonej w przetargu oferty na przeprowadzenie audytu, jako pierwsze podało we wtorek radio RMF FM.

Koszt audytu

d2e3h5t

Pod koniec października ratusz poinformował, że do miasta wpłynęła tylko jedna oferta na przeprowadzenie audytu. Mieściła się ona w maksymalnej wysokości przewidzianej przez władze Warszawy, czyli 800 tys. zł netto.

Źródło: (PAP/KL)

Przeczytaj też: Ochota. 21-latek pobił swoją babcię i znęcał się nad ojcem

d2e3h5t

Podziel się opinią

Share
d2e3h5t
d2e3h5t