Trwa ładowanie...

Razem z sąsiadami ujęła oszustkę!

Fałszywa kontrolerka została złapana na gorącym uczynku.
Share
Razem z sąsiadami ujęła oszustkę!
dod1wgb

W poniedziałek rano do drzwi mieszkania przy ulicy Hetmańskiej w Legionowie zapukały trzy kobiety. Przedstawiły się jako kontrolerki stanu czystości wody i poprosiły o wpuszczenie do lokalu. Kiedy jedna z przybyłych kobiet razem z właścicielką mieszkania napuszczały wodę do wanny w łazience, pozostałe dwie przeszukiwały szuflady w meblach sąsiedniego pokoju.

Kiedy właścicielka mieszkania próbowała wyjść z łazienki, na jej drodze stanęła druga z fałszywych kontrolerek, uniemożliwiając przejście do pokoju. Doszło do szamotaniny. Dwóm kobietom udało się uciec ze zrabowaną biżuterią wartą około 3 tysięcy złotych. Trzecia została zatrzymana przez dzielną 72-latkę i wezwanych na pomoc sąsiadów.

*Zatrzymana kobieta okazała się 58-latką narodowości romskiej. * Usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet 5 lat więzienia. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu fałszywej kontrolerki na 2 miesiące. Policjanci prowadzący tę sprawę będą teraz ustalać tożsamość pozostałych dwóch kobiet, które uczestniczyły w przestępstwie i dążyć do ich szybkiego aresztowania oraz odzyskania skradzionych przedmiotów.

dod1wgb

Podziel się opinią

Share
dod1wgb
dod1wgb