Trwa ładowanie...

Real Madryt zagra na Stadionie Narodowym!

Z ACF Fiorentiną. Już 16 sierpnia!

Real Madryt zagra na Stadionie Narodowym!
d17409g
d17409g

Mecz na Narodowym będzie drugą edycją imprezy Super Mecz. Pierwsza odbyła się w Gdańsku. FC Barcelona zagrała wówczas z miejscową Lechią (mecz zakończył się remisem), a drużynę z Messim i Neymarem obejrzało na żywo 30 tys. kibiców.

Z informacji jakie podaje serwis Sport.pl wynika, że w sobotę, 16 sierpnia na Narodowym zagra Real Madryt i włoska ACF Fiorentina. Jeśli to prawda, do Warszawy przyjedzie najlepsza obecnie drużyna w Europie, zwycięzca Ligi Mistrzów. W stolicy zobaczymy czołówkę światowego futbolu, z Cristianem Ronaldo na czele. Fiorentina zajmuje obecnie czwarte miejsce w Serie A, a w klubie z Florencji gra były zawodnik Legii Rafał Wolski. Nie mamy jeszcze informacji, kiedy ruszy sprzedaż biletów. Warto dodać, że organizator Super Meczu potwierdził termin i miejsce spotkania, jednak nie potwierdził informacji, według których na Stadionie Narodowym zagra triumfator Ligi Mistrzów.

Wiosną 2015 r. Warszawa będzie miastem-gospodarzem finału piłkarskiej Ligi Europejskiej. Najważniejszy mecz tych rozgrywek odbędzie się także na Stadionie Narodowym. Decyzje o tym podjął niedawno obradujący w Londynie Komitet Wykonawczy UEFA. W Warszawie zostanie rozegrany finał LE.

- Nie muszę chyba mówić, jak ważna i prestiżowa jest to impreza sportowa, która jest promocją Polskiego Związku Piłki Nożnej, miasta Warszawy, naszego kraju, naszej społeczności i kultury narodowej. - powiedział w rozmowie z PZPN-em Zbigniew Boniek. - Żeby dostać możliwość organizacji takich rozgrywek, jak finał Ligi Europejskiej 2015, trzeba mieć wielkie zaufanie wśród kierowniczych gremiów UEFA. Tym bardziej, że niedawno organizowaliśmy mistrzostwa Europy. A trzy lata po Euro 2012 będziemy mieli finał Ligi Europejskiej – dodał prezes PZPN.

d17409g
d17409g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17409g