Trwa ładowanie...

Rekord wypożyczeń Veturilo. Sponsorzy chcą stawiać własne stacje rowerowe

Tylko w tym roku warszawiacy 980 tys. razy skorzystali z rowerów miejskich. Nie uszło to uwadze firm, które na własny koszt chcą dołączyć do systemu

Rekord wypożyczeń Veturilo. Sponsorzy chcą stawiać własne stacje rowerowe
d1ct7s5
d1ct7s5

W ten sposób została rozbudowana np. stacja „Poleczki - Business Park”, powiększona teraz o dziesięć kolejnych stojaków oraz taką samą ilość rowerów. Funkcjonuje ona od 2013 roku jako jedna z pierwszych, stworzonych w ramach modelu sponsoringu. Położona jest tuż obok kompleksu biurowego przy ul. Poleczki i cieszy się dużą popularnością. Tylko w obecnym sezonie liczba wypożyczeń wyniosła tu 2200. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników podjęta została decyzja o dalszej rozbudowie stacji.

- Poleczki Business Park to nasz wieloletni partner w promowaniu przyjaznej środowisku formy komunikacji miejskiej, jaką są publiczne rowery. Firma, jako jedna z pierwszych, została sponsorem stacji Veturilo i jak widać, ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. W związku z tym, jak popularną lokalizacją jest PBP, w celu zwiększenia komfortu użytkowników, jako pierwsza stacja sponsorska w Warszawie została ona powiększona – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

Decyzja o dalszym rozwoju stacji sponsorskiej przy Poleczki to konsekwencja rekordowej popularności, jaką cieszą się obecnie rowery miejskie w Warszawie. W tym sezonie wypożyczano je dokładnie 986 512 razy. Dla porównania - w ubiegłym roku na zakończenie czerwca było to ok. 904 tysiące wynajmów.

d1ct7s5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ct7s5