Trwa ładowanie...

Rekrutacja do żeńskiej drużyny rugby Legia Warszawa

"To miasto i klub zasługuje na to, żeby mieć drużynę na miarę mistrza Polski"

Rekrutacja do żeńskiej drużyny rugby Legia Warszawa
d1kv0hz
d1kv0hz

Już w kolejną niedzielę, 23.06 o godz 14.00 będzie szansa na udział w rekrutacji organizowanej przez nowo powstałą kobiecą sekcję rugby Legii Warszawa. Na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 zostanie zapoczątkowana inicjatywa rozwoju kobiecego rugby pod strzechą najbardziej prestiżowego klubu sportowego w Polsce. Będzie to już 3-cia warszawska drużyna seniorek rugby i wszyscy liczą na kolejny mocny impuls do rozwoju tej pięknej dyscypliny .

Rugby to niesamowity sport, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce, szczególnie wśród kobiet. Swoje miejsce odnajdują w tej dyscyplinie: koszykarki, piłkarki ręczne i nożne, lekkoatletki, wioślarki, siatkarki itd - mówi nam Marta Grudzińska z Legii Warszawa. - To miasto i klub zasługuje na to, żeby mieć drużynę na miarę mistrza Polski. I to nasz plan na przyszłość. - dodaje.

Panie w Polsce grają w odmianie 7 osobowej, która zawita na najbliższych Igrzyskach w Rio w 2016 roku! Kobieca drużyna powstaje przy ogromnej pomocy stawiającej już pierwsze kroki, a założonej przez doświadczonych Zawodników sekcji męskiej, z którą ma zamiar już w najbliższym sezonie rozpocząć rywalizację w II lidze. Trenowania drużyny podjął się Łukasz Nowosz - były reprezentant Polski, wieloletni zawodnik AZS AWF Warszawa.

Wszystkie odważne, ceniące sobie aktywny tryb życia i podchodzące do wyzwań z pasją dziewczyny mogą przyjść na boczne boisko przy Łazienkowskiej 23 czerwca o godz. 14.00 i spróbować swoich sił w rugby!

d1kv0hz

Rekrutacja rozpocznie ciężką, ale i przyjemną pracę - zbudowania silnej i ambitnej sportowej grupy.

d1kv0hz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kv0hz