warszawa
29-09-2017 (08:30)

Relacja z otwarcia Hali Gwardii w Warszawie. Zapraszamy na spacer po najciekawszym targu stolicy

Koncepcja otwartej Hali oddaje klimat kultowych obiektów na świecie, które łączą ze sobą rolę targu i miejsca kulturalno-integracyjnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Relacja z otwarcia Hali Gwardii w Warszawie. Zapraszamy na spacer po najciekawszym targu stolicy

Dzisiaj otwarcie Hali Gwardii w Warszawie. T**o połączenie tradycyjnego targu z produktami regionalnymi, lokalami gastronomicznymi oraz specjalistycznymi sklepami kulinarnymi.**W weekend Hala Gwardii powita odwiedzających licznymi atrakcjami kulinarymi i kulturalnymi. Oglądaj relację na żywo.

 

Koncepcja i oferta nowo otwartej Hali oddaje klimat kultowych obiektów na świecie, które łączą ze sobą rolę targu i miejsca kulturalno-integracyjnego. Są to m.in. lizbońskie Mercado da Ribeira czy Mercado Boqueria w Barcelonie. Projekt architektoniczny nowej hali przygotowała znana i ceniona warszawska pracownia architektoniczna "Bulanda, Mucha – Architekci”.

- Hala Gwardii to także oferta kulturalna, która ma stanowić mocny filar działalności obiektu oraz miejsce, które będzie odwoływać się do historii i chwil triumfu polskich bokserów, którzy właśnie w Hali Gwardii pod okiem trenera Feliksa "Papy” Stamma zwyciężali z najlepszymi – mówi  Robert Baj, założyciel CBR Events, nowy gospodarz obiektu.

Przeczytaj też: Wrzucili go do Wisły, bo nie poczęstował ich papierosem. Niebezpieczny incydent na Moście Gdańskim

 

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.