Trwa ładowanie...

Rembertów: zepsute szlabany i korek aż do Ząbek

Kierowcy muszą być przygotowani na ogromne utrudnienia.

Rembertów: zepsute szlabany i korek aż do Ząbek
d1p504e
d1p504e

Ogromne utrudnienia w Rembertowie: w nocy zepsuły się szlabany na torze kolejowym przy ulicy Chełmżyńskiej. Awaria zablokowała trasę: na odcinku między ulicami Marsa a Ząbkami jest ogromny korek.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, zepsuły się dwa z czterech szlabanów. Jeden zawiesił się w pozycji otwartej, drugi w zamkniętej. Z powodu awarii ruch sterowany jest ręcznie przez trzech dróżników.

Około godziny 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek miało dojśc do awarii elementu sterującego elektroniką. Sytuacja z każda chwilą pogarsza się: rozpoczyna się poranny szczyt i przybywa samochodów. Ulica Chełmżyńska jest całkowicie zablokowana. Na odcinku między ulicami Marsa a Ząbkami jest ogromny korek.

- Sytuacja jest wyjątkowo trudna. Przez tory przejeżdża wiele pociągów, dróżnicy muszą co chwilę wstrzymywać ruch samochodów. Dochodzi do sytuacji kiedy pomiędzy kolejnymi przejazdami pociągów udaje się puścić samochody tylko z jednego kierunku. Niektórym pojazdom pokonanie przejazdu zajmuje nawet 12 minut. Oprócz tego, samochody muszą odstać swoje w korku, aby do niego dojechać - podaje tvnwarszawa.pl.

d1p504e

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

d1p504e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p504e