Trwa ładowanie...
d1ks6oy

Remont basenu przy Namysłowskiej. Ratusz obiecuje nową plażę

Właśnie rozpoczął się przetarg na opracowanie dokumentacji modernizacji, która ma kosztować aż 25 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remont basenu przy Namysłowskiej. Ratusz obiecuje nową plażę
d1ks6oy

Pływalnia i ośrodek sportu przy Namysłowskiej od dawna domaga się gruntownego remontu. Chociaż administracyjne znajduje się w granicach Pragi Północ, to właśnie mieszkańcy położonego nieco dalej Targówka korzystają z obiektu najczęściej. Za dwa lata, w wyniku remontu, mają się tam nawet doczekać nowej plaży - informuje serwis warszawa.naszemisto.pl. Remont obiektów ma potrwać do 2018 roku.

Chodzi o odkryty basen, który znajduje się na terenie ośrodka. Jest on jednym z kilku takich otwartych akwenów w mieście, w którym w upalne dni można cieszyć się ochłodą. Teraz wypoczynek nad wodą w tym miejscu ma być jeszcze przyjemniejszy. Na miejscu ma bowiem powstać plaża.

Ale nie tylko do tego ograniczają się plany ratusza wobec miejsca, które ma przejść generalny remont, przebudowę i unowocześnienie. A to wszystko w ramach działań rewitalizacyjnych na Pradze, wielkiego priorytetowego projektu Urzędu Miasta. Właśnie rozpoczął się przetarg na opracowanie dokumentacji modernizacji, która ma kosztować aż 25 mln zł.

d1ks6oy

Remont ma potrwać do 2018 roku. Za dwa lata przy Namysłowskiej mamy już móc korzystać z nowej aranżacji budynku głównego - hali basenu, nowego basenu zewnętrznego z plażą, kompleksem brodzików zewnętrznych, wodnej strugi wraz z innymi atrakcjami wodnymi, boiska do piłki nożnej, boisk do siatkówki plażowej, koszykówki, tenisa ziemnego i mini golfa, lodowiska sezonowego i skweru sportów.

Dodatkowo, na miejscu mają także powstać stoiska gastronomiczne i minibazarek.

Źródło:(warszawa.naszemisto.pl)

Przeczytaj też: Anita Włodarczyk trenuje w skandalicznych warunkach. "Skra" w opłakanym stanie [WIDEO]

d1ks6oy

Podziel się opinią

Share

d1ks6oy

d1ks6oy