Trwa ładowanie...
d3a1vl8

Remont toru na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia

Podczas długiego weekendu czerwcowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zaplanowały prace remontowe na torach. W kolejnych dniach będą też wymieniane słupy oraz sieć trakcyjna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Rozpoczynają się prace na torach
Warszawa. Rozpoczynają się prace na torach (PAP)
d3a1vl8

W dniach od 11 do 13 czerwca na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia będzie remontowany tor linii dalekobieżnej. Ekipy będą pracowały całą dobę. Wymienione zostaną podkłady oraz uzupełniony tłuczeń na odcinku ok. 2 km.

Prace PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. umożliwią utrzymanie sprawnych przejazdów na linii średnicowej. Roboty zaplanowano w rozkładzie jazdy i uzgodniono z przewoźnikami na okres długiego weekendu, kiedy ruch pociągów jest mniejszy.

Warszawa. Wymiana słupów i sieci trakcyjnych

Od 14 czerwca do 26 lipca prowadzone będą, ujęte w rozkładzie jazdy, prace na linii z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego. Prace będą dotyczyć odcinka Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy. Wymienione będą słupy oraz sieć trakcyjna w obu torach. Prace zapewnią sprawny przejazd pociągów podmiejskich na linii z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego.

d3a1vl8

Roboty zostały zaplanowane w rozkładzie jazdy. Przewoźnicy z wyprzedzeniem przekazali informacje podróżnym. Informacje na temat rozkładu jazdy znajdują się na stronach przewoźników oraz na stronie portalpasazera.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3a1vl8

Podziel się opinią

Share

d3a1vl8

d3a1vl8