Trwa ładowanie...

Remont toru na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia

Podczas długiego weekendu czerwcowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zaplanowały prace remontowe na torach. W kolejnych dniach będą też wymieniane słupy oraz sieć trakcyjna.

Share
Remont toru na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia
Źródło: PAP
d4lq78v

W dniach od 11 do 13 czerwca na odcinku Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia będzie remontowany tor linii dalekobieżnej. Ekipy będą pracowały całą dobę. Wymienione zostaną podkłady oraz uzupełniony tłuczeń na odcinku ok. 2 km.

Prace PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. umożliwią utrzymanie sprawnych przejazdów na linii średnicowej. Roboty zaplanowano w rozkładzie jazdy i uzgodniono z przewoźnikami na okres długiego weekendu, kiedy ruch pociągów jest mniejszy.

Warszawa. Wymiana słupów i sieci trakcyjnych

Od 14 czerwca do 26 lipca prowadzone będą, ujęte w rozkładzie jazdy, prace na linii z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego. Prace będą dotyczyć odcinka Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy. Wymienione będą słupy oraz sieć trakcyjna w obu torach. Prace zapewnią sprawny przejazd pociągów podmiejskich na linii z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego.

d4lq78v

Roboty zostały zaplanowane w rozkładzie jazdy. Przewoźnicy z wyprzedzeniem przekazali informacje podróżnym. Informacje na temat rozkładu jazdy znajdują się na stronach przewoźników oraz na stronie portalpasazera.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4lq78v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lq78v
d4lq78v