Trwa ładowanie...

Remonty na Białołęce. Utrudnienia w ruchu

Prace prowadzone będą w trzech etapach.

Remonty na Białołęce. Utrudnienia w ruchu
d1ovngw
d1ovngw

Trwają remonty na Białołęce. W weekend zakończono prace przy Marywilskiej, Warzelniczej, Hemara, Ostródzkiej oraz na Trasie Toruńskiej. Od dziś wyrównywanie nawierzchni obejmie obszar od ul. Modlińskiej i Płochocińskiej, aż do granicy z Jabłonną i Nieporętem. Planowany termin zakończenia prac to 28 kwietnia.

Od kilku tygodni na Białołęce trwa etapowe wyrównywanie nawierzchni ulic. Pierwszy etap trwał od 7 do 16 kwietnia i objął rejon wschodniej Białołęki od ul. Płochocińskiej – Marywilskiej - Trasy Toruńskiej aż do granicy miasta. Drugi etap od ulicy Modlińskiej i Płochocińskiej, aż do granicy z Jabłonną i Nieporętem ma potrwać niemal do ostatnich dni kwietnia, chyba, że plany wykonawcom pokrzyżuje pogoda.

Pracami zostaną objęte drogi o łącznej powierzchni 670 000 m². Trzeci etap prac prowadzony będzie od 29 kwietnia do 4 maja. Remonty obejmą rejon od ul. Modlińskiej, do Wisły, dodatkowo także ulice między Płochocińską, Modlińską,vTrasą Toruńską, a torami kolejowymi. (Na zamieszczonej poniżej mapie jest to rejon nr 8).

(Obszar Białołęki objęty etapowymi remontami. Fot. Dzielnica Białołęka)

d1ovngw
d1ovngw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ovngw