Trwa ładowanie...
d3fl7z7

Reprywatyzacja. Miasto unieważniło drugi przetarg na audyt

"Nie została złożona żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reprywatyzacja. Miasto unieważniło drugi przetarg na audyt
d3fl7z7

Stołeczny ratusz unieważnił drugi przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście - wynika z decyzji miasta.

W "Informacji o unieważnieniu postępowania" jako podstawę prawną i faktyczną tej decyzji podano jedynie, że "nie została złożona żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu". W decyzji nie podano żadnych szczegółowych informacji.

W drugim przetargu na wybranie wykonawcy procesu reprywatyzacji nieruchomości w stolicy wpłynęły dwie oferty. W pierwszym przetargu, w październiku ub. roku, do miasta wpłynęła jedna oferta, jednak ratusz odrzucił ją, ponieważ * nie spełniła wymagań miasta* . Dlatego pod koniec listopada ub. roku ratusz ogłosił drugi przetarg na wybranie wykonawcy audytu.

d3fl7z7

W drugim przetargu, podobnie jak w poprzednim, szacunkowa wartość zamówienia wynosiła 800 tys. zł netto, a jego przedmiotem miała być "ocena działań w zakresie procesu reprywatyzacji w mieście stołecznym Warszawie w latach 1990-2016".

Zgodnie z ogłoszeniem ws. przetargu oczekiwany przez miasto przedmiot zamówienia miał obejmować w szczególności m.in.: "analizę środowiska wewnętrznego zamawiającego w obszarze gospodarki nieruchomościami oraz analizę dokumentacji co najmniej 100 postępowań z lat 1990-2016 (w tym ocenę wybranych postępowań reprywatyzacyjnych pod kątem występujących w nich ewentualnych nieprawidłowości, ich przyczyn i skutków), które dotyczą zwrotu nieruchomości lub wypłaty odszkodowań za nieruchomości".

Żródło: PAP

Przeczytajcie też: Darmowy dzień w komunikacji miejskiej nie dla wszystkich. "Czujemy się oszukani"

d3fl7z7

Podziel się opinią

Share
d3fl7z7
d3fl7z7