Trwa ładowanie...

Robbie Williams odwołał koncert w Warszawie

Osoby, które już zdążyły kupić bilety na koncert Robbie’ego Williamsa w Polsce mogą do 31 stycznia ubiegać się o całkowity zwrot pieniędzy.

Share
Robbie Williams odwołał koncert w Warszawie
d151cvz

Robbie Williams nie wystąpi w przyszłym roku w Warszawie. Koncert brytyjskiego muzyka został odwołany.Lakoniczny komunikat w tej sprawie zamieścili w sieci organizatorzy wydarzenia. Osoby, które nabyły bilety mogą wnioskować o natychmiastowy i całkowity zwrot pieniędzy.

Robbie Williams miał pojawić się w Polsce 13 sierpnia 2017 roku w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowszy album - „The Heavy Entertainment Show”. Brytyjski wokalista planował wystąpić w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy. W poniedziałek organizatorzy wydarzenia - Agencja Live Nation - poinformowali, że koncert nie odbędzie się z przyczyn technicznych:

"Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

d151cvz

Osoby, które już zdążyły kupić bilety na koncert Robbie’ego Williamsa w Polsce mogą do 31 stycznia ubiegać się o całkowity zwrot pieniędzy. Istnieje także możliwość wymiany zakupionej wejściówki na bilet na koncerty artysty, który odbędą się 19 sierpnia 2017 roku w Pradze i 23 sierpnia w Budapeszcie oraz otrzymać 30% zwrotu od zakupionego pierwotnie biletu.

Przypomnijmy, że Robbie Williams wystąpi podczas trasy koncertowej w osiemnastu krajach. Tourne rozpocznie się 2 czerwca koncertem w Manchesterze.

d151cvz

Podziel się opinią

Share
d151cvz
d151cvz