Trwa ładowanie...

Robert Biedroń komplementuje Aleksandra Kwaśniewskiego. "Prezydent wysokoprocentowy"

W piątek w Rybniku, w sobotę w Katowicach - taki plan na najbliższe dni ma Robert Biedroń. Polityk podkreślił, że w drugim z miast pojawi się też Aleksander Kwaśniewski i wesprze Lewicę. Przy okazji tej zapowiedzi lider Wiosny w oryginalny sposób chwalił byłego prezydenta.

Share
Robert Biedroń komplementuje Aleksandra Kwaśniewskiego. "Prezydent wysokoprocentowy"
Źródło: East News, Fot: Wojciech Stróżyk
d2efie6

- Jutro jesteśmy przede wszystkim z panem Aleksandrem Kwaśniewskim. Jutro pan prezydent będzie z nami w Katowicach - powiedział na konferencji prasowej w Rybniku Robert Biedroń. Dalsza część jego wypowiedzi mogła zaskoczyć zebranych.

Powiedział bowiem, że Kwaśniewski jest "najpopularniejszym prezydentem od 1989 roku, prezydentem dwóch kadencji, uwielbianym przez Polki i Polaków, wysokoprocentowym", po czym dodał, że ma na myśli poparcie.

d2efie6

Kwaśniewski popiera Lewicę. Przyznał, że zagłosuje na Adriana Zandberga. Były prezydent zaznaczył, że jest związany z lewicą i nie chce głosować na Koalicję Obywatelską, bo Platforma Obywatelska "odcina się od lewicy".

W programie "Express Biedrzyckiej" Biedroń żartował, że "mówią, żeby iść do prezydenta Kwaśniewskiego z dobrym winem, bo inaczej mnie nie wpuści". - To jest znawca dobrych win. Ja się widzę z prezydentem Kwaśniewskim, idę tam z dobrym winem, wysokoprocentowym… Tak jak sondaże lewicy. Takie wino będzie jak sondaże lewicy - mówił.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2efie6

Podziel się opinią

Share
d2efie6
d2efie6