Robert Lewandowski buduje klinikę w Warszawie. Otwarcie już w przyszłym roku

Można powiedzieć, że "Lewy" dziś to nie tylko świetny piłkarz, ale i biznesmen pełną gębą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski buduje klinikę w Warszawie. Otwarcie już w przyszłym roku

Robert Lewandowski o brak pieniędzy na sportowej emeryturze nie będzie się musiał martwić. Napastnik reprezentacji Polski inwestuje w kolejne projekty, które w przyszłości zagwarantują mu dodatkowe dochody.

Najnowszy projekt Lewandowskiego to klinika specjalizująca się w medycynie sportowej. Ma ona powstać już w przyszłym roku na obiektach WKT Mera w pobliżu parku Szczęśliwickiego na warszawskiej Ochocie. Z placówki będą mogli korzystać zarówno zawodowi sportowcy, jak i prywatne osoby.

- Poza trzema salami operacyjnymi pacjenci będą mogli korzystać m.in. z najnowocześniejszego sprzętu do rehabilitacji. Luksusowa klinika niczym nie będzie ustępować podobnym placówkom w Niemczech - pisze "Super Express" powołując się na swoich informatorów.

"Lewy" inwestuje w stolicę

Robert Lewandowski słynie nie tylko ze swoich sportowych osiągnięć, ale także z mądrego lokowania swoich oszczędności – najczęściej w dobrze zapowiadające się start-upy i w wyjątkowe nieruchomości.

Zawodnik Bayernu buduje m.in. apartamenty w Warszawie , w planach ma również własny biurowiec . Sportowiec ma także swoje udziały w funduszu VC Protos, który działa w branży startupów internetowych.

Przypomnijmy, że 28-letni napastnik niedawno podpisał nowy kontrakt, który gwarantuje mu zarobki 20 milionów euro na sezon i wiąże z klubem ze stolicy Bawarii do końca czerwca 2021 roku.

Źródło: Sportowefakty.pl/Super Express

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Za darmo: "Rusz się Warszawo po świętach" na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.