Trwa ładowanie...

Rodzinne Majsterkowanie w ZOO na Dzień Ojca

Rodzice i dzieci stworzą wspólnie recyklingowe zabawki, ozdoby, latawce, własnoręcznie zdobione koszulki, ogrody pionowe czy też niebanalną biżuterię

Share
Rodzinne Majsterkowanie w ZOO na Dzień Ojca
d10kfjr

Z okazji Dnia Ojca w niedzielę,* 23 czerwca 2013 roku od godziny 11:00 do 15:00 w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie odbędą się plenerowe warsztaty pt. „Rodzinne majsterkowanie”. Imprezę poprawadzi aktor *Andrzej Nejman, który sam majsterkuje ze swoimi dziećmi. Wydarzenie to wyjątkowe spotkanie dzieci i ich rodziców, którzy wspólnymi siłami stworzą recyklingowe zabawki, ozdoby, latawce, własnoręcznie zdobione koszulki, ogrody pionowe czy też niebanalną biżuterię.

Według przeprowadzonych przez nas badań majsterkowanie to zajęcie zbliżające członków rodziny – mówi Anna Chmielewska, brand manager marki Dremel, jednego z organizatorów imprezy - Dlatego w tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Ojca, chcielibyśmy podkreślić istotę więzi rodzinnych oraz międzypokoleniowych – przekazywania praktycznych umiejętności dzieciom i aktywnego spędzania z nimi czasu.


Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy kupić bilet wstępu do ogrodu zoologicznego w kasie, automacie ustawionym przed ZOO lub TUTAJ nawet kilka dni wcześniej. Dzięki temu można uniknąć stania w długich kolejkach i szybciej dołączyć do majsterkujących gości.


Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d10kfjr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10kfjr
d10kfjr