Trwa ładowanie...
d178d3l

Rok po pogrzebie. Tak wygląda miejsce pochówku Andrzeja Kopiczyńskiego

Smutny widok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rok po pogrzebie. Tak wygląda miejsce pochówku Andrzeja Kopiczyńskiego
d178d3l

Rok po pogrzebie znanego z roli w "Czterdziestolatku" Andrzeja Kopiczyńskiego grób aktora nie doczekał się pomnika. Miejsce pochówku na warszawskich Powązkach przykryte jest jedynie betonowymi płytami.

Zdjęcie skromnego grobu Kopiczyńskiego opublikował w internecie jeden z internautów. "Smutne to...Tak rok po odejściu "Czterdziestolatka" wygląda jego grób. Do dziś nie doczekał się nagrobka" – napisał Zbyszek Dzięgielewski. Na zdjęciu widać miejsce pochówku aktora, które jest zabezpieczone jedynie betonowymi płytami, na których stoją kwiaty i znicze. Stoi także skromny drewniany krzyż z tabliczką z nazwiskiem "Czterdziestolatka".

Po śmierci Kopiczyńskiego prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz informował, że wystąpił do premier Beaty Szydło o pomoc w sfinansowaniu pogrzebu aktora. Jego jedyna córka Katarzyna była w trudnej sytuacji materialnej. Wychowuje czwórkę dzieci.

Andrzej Kopiczyński zmarł 12 października 2016 r. w wieku 82 lat. Chorował m.in. na Alzheimera.

d178d3l

Źródło: WP Wiadomości

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: "Gazeta Wyborcza": stołeczni policjanci pracują po godzinach jako ochrona Kaczyńskiego. Za darmo

Podziel się
d178d3l

Podziel się opinią

Share

d178d3l

d178d3l