Trwa ładowanie...

Roxette wystąpi na Torwarze!

W czerwcu przyszłego roku

Share
Roxette wystąpi na Torwarze!
d2huga3

Roxette znowu w Warszawie! Gwiazdy szwedzkiego wystąpią 22 czerwca 2015 roku na Torwarze. Bilety w sprzedaży od 12 listopada. To niesamowite, że możemy powrócić na europejskie sceny. Odzew jaki otrzymujemy od naszej publiczności przez te wszystkie lata jest niesamowity i nie możemy się doczekać, aby ponownie spotkać się z fanami. Czekamy na Was w Europie - mówią muzycy.

Roxette podczas swojej przyszłorocznej trasy koncertowej zagra 29 koncertów w 18 różnych krajach. Trasa ta będzie podsumowaniem 30-letniej kariery grupy, gdyż w 2016 roku przypada 30. rocznica istnienia zespołu. Dlatego też trasa została nazwana "The XXX Anniversary Tour".

d2huga3

Minęło 25 lat od przełomowego singla Roxette "TheLook" który zdobył pierwszą pozycję na Billboard Singles Chart (marzec 1989). Również przeboje "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" i "Joyride" zdobyły pozycje numer 1 w USA, dzięki czemu Roxette stało się jednym z największych zespołów popowych naszych czasów. Grupa sprzedała ponad 75 milionów albumów – a ta liczba zwiększa się codziennie.

d2huga3

Podziel się opinią

Share
d2huga3
d2huga3